Pune Tirane, ofroj vend pune shitese boutique

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 11 Oct 2014.

  1. admin

    admin Guest

    American Style ,butik qe prej 10 vjetesh tregton veshje amerikane kerkon te punesoje shitese me eksperience pune minimumi 1 vjecare dhe te paraqitshme ,kushtet e punes dhe pagesa jane nga me te mirat,siguracione dhe bonuse per shitje . Ju mirepresim … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe