Pune Tirane, ofroj vend pune SHITESE, paga 25.000 L

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 17 Oct 2014.

  1. admin

    admin Guest

    Erotic Shop Albania, me aktivitet tregtimin e artikujve erotike, kerkon te punesoje nje vajze ne pozicionin SHITESE. Orari 6 ore/dite, 1 dite ne jave pushim. Paga 25.000 Leke. Te kete eksperienca te meparshme si Shitese dhe te kete njohuri te … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe