Pune Tirane, ofroj vend pune shitje dhe menaxhim

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 5 Dec 2014.

  1. admin

    admin Guest

    PERDE KARTERI kerkon nje punonjese me arsim te larte e cila do meret me shitjet dhe menaxhimin e Perdeve. Mosha:27-35 vjece. Te kete aftesi te mira komunikimi,menaxhimi dhe punimi ne grup. Gjithashtu te kete njohuri ne dizenjimin dhe kompozimin e … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe