Pune Tirane, ofroj vend pune Specialist brumi (M) (per Byreke)

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 15 Oct 2014.

  1. admin

    admin Guest

    Prodhime Brumi “MERKURI” me eskperience disavjecare ne prodhimet e brumit, kerkon te punesoje:Specialist brumi (M) (per Byreke). Kriteret: – Eksperience 5 vjecare ne Prodhimet e Brumit, preferohet jashte vendit. – Libreze shendeti apo certifikate shendetesore. – Korrekt dhe bashkepunues. – … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe