Pune Tirane, ofrojme vend pune Motorrist

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 29 Dec 2014.

  1. admin

    admin Guest

    Kerkojme Motorrist per shperndarje mallrash ne Tirane . Duhet te njoh mire Tiranen, te ket patent A , dhe aftesi komunikuese . Orari dhe rroga shume te mira Te interesuarit te kontaktojne ne 069 9310 888

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe