TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Furor Aquila, 28 Sep 2003.

 1. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  shpjegohu me sakte ju lutem!!
   
 2. Albamuzika

  Albamuzika Primus registratum

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  do me than qe mundeni me shakru krejt albumin fal
   
 3. Sexy Babe

  Sexy Babe Primus registratum

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  Hallall ta befte zoti se u kenaqa me kenge.
   
 4. Sexy Babe

  Sexy Babe Primus registratum

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  Uuuuuaaaaaaaaaa cpo me degjojne veshet mua??
  Edi Rama qenka bere kengetar??? Po sa paska perparuar. Me vjen keq ta them po Edi Rama eshte psikopat. Po ci duhet muzika atij mo apo te gjitha ne terezi edhe hajde tha ta provoj dhe une te behem kengetar se mbase me del nanje nam i mire. U pika Edi Rames se na turperoi.
   
 5. ketitopi

  ketitopi Primus registratum

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  edhe une e nje mendimi jam.kur e degjoj kete kengen me kujtohen netet e veres te kaluaa ne tirone /pf/images/graemlins/wink.gifeh sa kohe te bukura kane qene :thumbsup:
   
 6. ketitopi

  ketitopi Primus registratum

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  po ti robo kur i merr infot merri tamam.edi rama ka marre fame nderkombetare e po futet ne histori si politikani me modern i koheve te sotme ti thu...ate qe thu.pastaj kjo ehste pjese e kandidatures se tij per zgjedhjet qe u bene dhe te tilla ide nuk dine as te huajt me perdor.i kane pa ca austriake pergatitjet e edit per zgjedhjet e ketij viti dhe jane mahnit me fantazine e tij.kshu qe rrofte edi.ai eshte yll bote....sía ha qeni shkopin.
   
 7. Sexy Babe

  Sexy Babe Primus registratum

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  Epo te cmendurit te mahnisin gjithmone.
  Dal tani se per nja ca muaj do na shfaqet si kercimtar edo na japi shfaqje baleti. Te qesh dhe bota me ne se paska rrjedhur Edi Rama nga trute e kokes.
   
 8. tirona

  tirona Primus registratum

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  pse cfar faji te kan ato ty kur si merr vesh fjalet me normale !!!! amon cfar fjalesh si ke kuptu ???
  masanej mos naj shaj grupin moreeeeeeeeee!!!!!
   
 9. hot

  hot Hotgirl

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  ne una po mahnitem me ty tashti :eek:
  ne mos na e shaj edi ramen ktu ti!! edi kshu edi ashtu kto..nisen ka idealet e partis,apo ka idete edhe pikepamjet e mamallareve ene baballareve..!! hik ri gru anej ene jep argumente te mira tna e mushesh menjen edhe ne te tjerve!!
  ktu jemi ke muzika sjemi ke politika :mad:
   
 10. Albamuzika

  Albamuzika Primus registratum

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  Mundeni me shaku tash ate albume në kto ditet e ardhme kalofshit mire mos haroni www.edmond.se
   
 11. BJONDINKA

  BJONDINKA Primus registratum

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  kenga eshte shume e bukur dhe edi rama eshte si yll bote.eshte jo vetem politikan shume i pergatitur por edhe njeri i gjithanshem .sa per informacion ronald regan perpara se te behej president ka qene aktor.kjo ishte per te gjithe kundershtaret e edi rames.dhe une jam e djathte persa i perket politikes keshtu qe jam objektive ne gjykim .hhajt ciao /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 12. tirona

  tirona Primus registratum

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  ne mos na e shaj edi ramen ktu ti!! edi kshu edi ashtu kto..nisen ka idealet e partis,apo ka idete edhe pikepamjet e mamallareve ene baballareve..!! hik ri gru anej ene jep argumente te mira tna e mushesh menjen edhe ne te tjerve!!
  ktu jemi ke muzika sjemi ke politika :mad: [/QB][/QUOTE]

  right sweetyyyyyyyyyyy !!! :kiss:
   
 13. hot

  hot Hotgirl

  Re: TIRONA!!!!West Side Family feat.Edi Rama

  ps: respect per sexy_babe se tashti ja pash nickun :rolleyes:
  p.p.s: ku je moj? :wave:
  p.p.p.s: per kete folesen e fundit /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe