Top dokumentaret

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga spider, 16 Oct 2009.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Une se kam pare,por e DI se CILI e ka bere....  Dhe kjo ska te beje ....je pro rus apo anti amerikan.
  Ka te beje me te.....VERTETEN,qe PESHTARAKET me flamur nuk e shikojne dot.
  AproPO....une e kam llafin per diku tjeter,qe caubosit GENJEJNE varrezat apo te ashtequajtur specie <humane>.Per SHEMBULL apo ta zeme....ku eshte KJO?????
  ExcelsiorGama.jpg

  Ju SQAROJ....UNE per PERSENE po pati pyetje!!!
  Se sosht AIRBORNE dujsi si KURAC apo SCHWANZAT e tjere.
  DANKE.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kqyr BRE....

  52.09 SECONDA....dita e pushimit arrihet me....kamiona,mikrobusa dhe ....biqikleta.
  Qe do THOTE ju INJORANTER...ne kapitalizem keto MUNDESI nuk mund ti keni....SHUMICA.
  Koreja e Veriut KJO?????
  Smund ta besoj!!!!!

  GRANDE GJEMI.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nga UNDERGROUND me te sigurt ne BOTE..  Po pati tramvaji...10 SEKONDA vonese,lajmerohet....QENDRA.
  Per INFANTILET me flamur....kgb-ja.

  PS...je MILIARDA larg GODINA si...PUNE me...ruset.

  Shttttttttttttttttttttttttttt.

  Tungi.
   

Shpërndajeni këtë faqe