TOP MUSIC HITS

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga scadarsko, 3 Dec 2014.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Cdo jave nese ju jeni ne gjendje te ofroni nje clip ,ate te cilin jue pelqeni me shume,dhe ne sebashku do mundohemi pse jo te krijojme nje hits i cili sa do pak te perngjaje me radio e tv live ...cdo jave te mundohemi te permbledhim hitin javor te ALBFORUM HITS!
  jo music albanian ju lutem ketu faleminderit!
  Mirpresim videot me te preferuara qe ju keni per zemer ...
   
  Last edited: 3 Dec 2014
  Dreamer likes this.
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

   
  Dreamer likes this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  [​IMG]
   
  Last edited: 3 Dec 2014
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  TOP US &UK 2014
   
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  COLONIA FROM CROATIA
   
 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  IVAN ZAK ED NEDA UKRADEN
   
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  LA ROCCA BELGIUM
   
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  DISCO DASCO BELGIUM
   
 14. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  TOMORROWLAND BELGIUM 2014
   
 16. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  mundohuni nese keni deshire,te merni pjes ne ket teme duke servire video music tuajen te preferuar,keshtu arrijme te krijojme nje top liste pelqimesh music nga forumi.faleminderit!
   
 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

   
  scadarsko likes this.
 18. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 19. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 20. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  PO TRANSMETOHET DIRECT NE TF1
  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe