Tring

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga christopher, 21 Aug 2011.

  1. christopher

    christopher Primus registratum

    Përshëndetje të gjithë, mund dikush më trego ku unë mund të blej tring card plus në Shqipëri, dhe do të donte për të blerë, ka një dyqan online që do të shpallë për mua,
    Thanks
     

Shpërndajeni këtë faqe