Tropojani shtrin përtokë dy të rinj në Irlandë, video bën xhiron e botës.

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Linux, 22 Nov 2016.

 1. Linux

  Linux think different
  IRLANDË- Kjo mund të quhet padyshim si video e ditës në Irlandë dhe jo vetëm. Video e cila është shpërndarë mbi 22 mijë herë në faqen e ‘Facebook’ ka marr miliona komente dhe pëlqime. Bëhet fjalë për një truprojë të një klubi nate, i cili është përleshur me dy të rinj.


  Ndërkohë një shqiptar bën me dije për JOQ se punonjësi i sigurisë është një i ri nga Rrogami i Tropojës. Ai thotë se bëhet fjalë për të riun me inicialet F.H.


  Arsyeja pse kjo video është bërë virale është fakti se komentuesit janë ndarë në dy grupe, disa që kundërshtojnë truprojën se pse ka qëlluar të rinjtë dhe disa të tjerë që e justifikojnë veprimin e tij, si vetëmbrojte.


  Sent from my Samsung S7 using Tapatalk
   
 2. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Ahaha si qenka shtrirë gjithë ai çun. Nejse, gjynah qe vazhdojmë bëjmë lajm për të tilla situata
   
  Linux likes this.

Shpërndajeni këtë faqe