#Unebesoj

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Almaa'95, 11 Oct 2015.

 1. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Imagjinoni ta fitojmë Kampionatin kështu kot si kot , me pak fat... :p
   
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Mos mu lut kot,se nuk e jap voten:p
  po te jete per @Dreamer,te jap voten e gjith fisit,se eshte diplomat i vertetet si Besnik Mustafaj.

  Keshtu qe nderro kandidatur:p:D
   
  Solaris likes this.
 3. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ahahahahahaha (y)
   
  Balahk likes this.
 4. h3o

  h3o Papirus rex

  Pse mo? Si eshte ky?
  Si puna e Nastradinit?
  I jep te gjitheve te drejte? :p
   
 5. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

 6. Balahk

  Balahk Locus omnem

  atij qe ka te drejt:)
  Keshtu qe nderroje,edhe do e kandidosh me slloganin "per drejtesi" :)
   
 7. h3o

  h3o Papirus rex

  Lije fare se qenka si merhum Dhalla, me fal Llalla qe cohet njehere ne vit nga gjumi. Bertet se do dali per gjueti lepujshe do vej drejtesi ne pyll e ja fut prape gjumit dimeror. ;)
   
  Balahk and Solaris like this.
 8. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  :hidhu::hidhu::hidhu:
   
  Balahk likes this.
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Mire,shikoje njehere @hermetica
  vlen kjo?
  Se kesaj i jap votat e qytetit :)
   
 10. h3o

  h3o Papirus rex

  Kjo te zej vendin e Spiromallit se kemi nevoj per dike ti shikoj nje per nje tere ato borderot e hyrje daljet nga dogana.
  Sdo kemi nevoj as oer Crown Agents as per gjeorgjianet. :p
   
  Balahk likes this.
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ja dhe kesaj ja gjetem vendin:)
  Po ne te dy?

  Une per vete dua te zeje vendin e Dukes,Armando:D
   
 12. h3o

  h3o Papirus rex

  Ti per minister kulture. Te rruac monumentet e bustet e shokut Enver.
  Pse mo une do i coj lule cdo te hene komisar Tarasit? Per ca do paguhesh ti. :p
   
  Balahk likes this.
 13. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Ne fakt sapo kalova ne nji nga pikat hyrese n tirane 'sheshi Shqiponja' ishte nje atmosfere dritheruse e te jepte emocione te forta. Noshta ky kualifikim sna i mbush boshlleqet tona ekonomike etj etj por .Ne vetvete t ban me u nie Krenar !
  Shqipri Etnike Shqipri Etnike.. Ishin thirrjet e ktyne gjimnazisteve.
  #unebesoj.
   
  Balahk likes this.
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Une besoj se ne (euro 2016)do na zhdepin ne gola :p:D
  (Shaka)
   
  Almaa'95 likes this.
 15. h3o

  h3o Papirus rex

  Brekegrisur ama jemi krenar!
  E kam fjalen per ekonomin se une oer vete i kam te arnuara. Na marrsh te keqen Serbia qe fiton miliona projekte me Kinen e Arabin. Ne ia futem, do ikim ne Paris. :D
   
  Almaa'95 and Balahk like this.
 16. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Festoni festoni juve, Fullani doli i pafajshem.


  Cit. :p
   
  Balahk likes this.
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Normal,me aq lek sa ka ai,zbret henen ne toke:p

  Po c'te bejm ne tjeret qe festojm ne rruge e ne shi me xhepa bosh :p:D

  Bukuroshe si gjithmon @ALMA'95
  Por akoma me bukur ajo qe paske ne duar :)
   
  Almaa'95 likes this.
 18. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Aman se per nje tufe kosovaresh po festoni..

  (near Greece)
   
 19. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Epo te pakten jane bashke kombesit tane,se psh gjermania festoi per lloj lloj racash ekstra komunitar qe kishte.
  dhe te gjithe e ben per respektin e fanelles qe ato veshen.
   
 20. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Shpresoja te pakten qe ti tm kuptoje:(
  E thash ne lidhje me deklaratat qe u ben tek kjo teme per kosovaret, me shume per Ironi.

  Cne une me idera kaq Greke nje here. Pff.
   
  Balahk likes this.

Shpërndajeni këtë faqe