URË PREJ NJERIUT TE NJERIU !

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga PrInCiPiEl, 18 Dec 2002.

 1. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Mmm.. abstract, sa mire me vjen kur e mbeshtet koken tek une. :D

  [​IMG]


  Doren si s'ma dhe asnjehere. :D
   
 2. abs

  abs nuk e di...

  :D shkodrant kan pas than; sdu me dit cfare bahet mbas shpinde :D randsi ka ku asht fixu ajo gjaja e vogel...truri me i llaf :D
   
  INIT likes this.
 3. INIT

  INIT Forumium maestatis

  Ehhhh, me dore te jepet dhe e shtymja ....:D:p:p ( Kuptohe kure ke nevoje per te shtyme !!!) ;)
   
 4. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Kjo esht tradhtia mbas shpine
   
 5. abs

  abs nuk e di...

 6. abs

  abs nuk e di...


  Just for us :D
   

Shpërndajeni këtë faqe