Urime per Ditlindje.!

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga mirdita, 14 Sep 2013.

 1. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Pershendetje,kerkoj disa urime per ditlindje me duhet shum,nese dini ndonje ju lutem te shenoni ketu !
  Faleminderit shum. :)
   
  Narkomane likes this.
 2. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Urimet e mia me te perzemerta. Zoti ndricofte rruget e jetes tende dhe Fjala e Tij ndricofte zemren tende.
   
  Pinky likes this.
 3. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur,kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte...dhe atehere krijoj ty.EDHE 100!
   
  Pinky likes this.
 4. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Trendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten!  Per
  ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme,
  fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje
  pakoje dhurate. Shume urime
  !
   
  Pinky likes this.
 5. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit...sidomos ne kete dite.Shume urime yll!
  Nuk
  uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një Yll,jo se kjo do ishte
  shum e gjate.Nuk uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një
  Trendafili,jo se kjo do ishte shum e shkurter por uroj qe jeta jote të
  jete e shendritcme si Ylli dhe e bukur si Trendafili "URIME DITELINDJEN
  ´´
   
  Pinky likes this.
 6. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Ylli,do ishte shum e gjate. Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shum e shkurter. Por uroj qe jeta jote te jete e Shendritshme si Ylli dhe e bukur si Trendafili
   
  Pinky likes this.
 7. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Eshte nje ndjenje shume e bukur kur e di qe dikujt i pelqen ti, dikush mendo per ty, dikujt i nevojitesh ti, dikush nuk mund te jetoj pa ty, dikush kujdeset per ty. Por eshte shume me mire dhe eshte shume e rendesishme kur ai
  “dikush” nuk e harro kurre ditelindjen tende. Shume Urime per Ty te Deshiroj edhe 100 Pranvera te Lumtura.
   
  Pinky likes this.
 8. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  ~ S'te uroj asgje me teper pervec Lumturise sepse ajo perfshin gjithshka qe duhet ne jete . . Gezuar Ditelindjen ♥♥ !
  [​IMG]
   
  Pinky likes this.
 9. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  PER TY MIKU IME ME I MIRE NE BOTE ...
  M........
   
 10. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  Shum shum e bukur kjooo
   
 11. Ledionik

  Ledionik Primus registratum

  Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin të kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Unë te jam mirënjohëse që të kam pjese në jetën time! Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Gezuar Ditelindjen!
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  365 dite GEZIM dhe Humor.
  8760 ore SHENDET dhe DIELLI te RREZATOJE.
  525.600 minuta FAT dhe LUMTURI.

  GREATE SONG.
   
  TinkerBell likes this.
 13. Artin

  Artin Papirus rex

  Ku humbi urimi i bukur shqip "U befsh 100 vjec! " ???

  Tani na e kane zavendesue me " u befsh edhe 100"
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  GJUHA....SHQIPE eshte e.....SOFISTIKUAR.
  Te rrosh sa MALET.
   

Shpërndajeni këtë faqe