Urrej...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 23 Apr 2011.

  1. Sweety el

    Sweety el Locus omnem

    Urrej falsitetin
    Urrej personat e paedukuar
    Urrej ipokrizin dhe rracizmin
    Urrej indiferencen
    Urrej genjeshtrat qe lendojne
    Urrej largesine e njerezve te dashur
    Urrej shoqein fallce
    Urrej vetmin
    Urrej dhunen dhe luftrat
    Urrej kujtimet e hidhura
    Urrej kush ben premtime dhe nuk i mban ato
    Urrej ata qe sdin te me degjojne
    Urrej personat
    Urrej paragjykimet
    Urrej qetesin dhe pritjet

    urrej mos korrektesine (ne orare)
    urrej te qenurit vetem
    urrej shoqerin per interes
     
  2. Sweety el

    Sweety el Locus omnem

    Urrej ditet me diell

    Urrej faktin qe nuk shprehem dot ashtu sic dua,

    Urrej vuajtjet qe shkaktohen nga njerez te pallogjikshem,

    Urrej pabarazine midis njerezve,krahinave,shteteve,

    Urrej mendjemadhesine,

    Urrej largesine midis njerezve te afert,

    Urrej servilizmin.....


     
  3. Megg

    Megg Carpe Diem

    Urren ditet me diell???I love them...:)
    Urej takat...:(
    Urrej mendjemadhesine...
     
    joetisti_ and Sonia007 like this.
  4. Anavlore

    Anavlore Forumium praecox

    une ne fakt nuk urrej,,, thjesht nuk pelqej
     
    dr love and Sonia007 like this.
  5. gangsterja

    gangsterja Primus registratum

    Urrej ata persona qe jane me dy fytyra dhe qe te ngulin nje thike mbas shpine duke te te lenduar atehere kur nuk e pret.Urrej nje person ne jete e cila me mesoi c'eshte tradhetia dhe luajti me ndjenjat e nje personi te sinqerte dhe e beri te vuaje.I urrej kur me marrin per budallaqe kur ne te vertet nuk jam dhe kur bejne rolin e te paditurit,nuk kam gisht un:thone.Hiqen si engjej kur ne realitet jane djall ne shpirt,urrej vetveten shpeshhere vetveten kur i vej vetes qellim dhe e lej pergjysem ose kur i coj enderrat gjer ne fund dhe pastaj lodhem duke u munduar dhe duke bere c'do gje per te qene aty ku dua te jem.
     
    Narkomane likes this.
  6. mirdita

    mirdita Papirus rex

    urrej vujtjet,
    urrej vetmin,
    urrej vetmin,
    urrej genjeshtren,
    urrej mashtrimin,
    urrej thradhtin,
    urrej njerzit mendjemadhsin,
    urrej njerzit me 2 fetyra
     
    Sweety el likes this.
  7. joetisti_

    joetisti_ Locus omnem

    urrej te urryeshmen por sado te duket paradoksale, urrej edhe urrejtjen
     
    dr love and Sweety el like this.
  8. Sweety el

    Sweety el Locus omnem

    :balanc:
     
  9. joetisti_

    joetisti_ Locus omnem

    Sweety el, cfare do te thote kjo shenja?
     
  10. Sweety el

    Sweety el Locus omnem

    jam dakort me ty
     
  11. joetisti_

    joetisti_ Locus omnem

    aha flm per shpjegimin edhe qe je dakord :)
     
  12. Iliro Dardan

    Iliro Dardan Valoris scriptorum

    une di qe eshte 50 me 50 dhe qe eshte balanca.
    Gjysem mendje.Apo jo?
     
  13. Sweety el

    Sweety el Locus omnem

    po
     
  14. INIT

    INIT Forumium maestatis

    Urrej heshtjen ne ambjente te gjalla, dhe arsyet qe qojn ne kete heshtje ..... heshtje qe ta mbyt shpresen !:oops:
     
    Sonia007 and Sweety el like this.
  15. Sweety el

    Sweety el Locus omnem

    urrej qe nuk kam dike qe te kaloj disa caste qetesie
     
    INIT likes this.
  16. P.N.SH

    P.N.SH Forumium maestatis

    Urrej askushin.
     
    Romantik likes this.
  17. joetisti_

    joetisti_ Locus omnem

    Urrej faktin se ka shume gjera qe mund te urrehen.
     
    dr love and Sweety el like this.
  18. Sweety el

    Sweety el Locus omnem

    Urrej falsitetin
    Urrej personat e paedukuar
    Urrej ipokrizin dhe rracizmin
    Urrej indiferencen
    Urrej genjeshtrat qe lendojne
    Urrej largesine e njerezve te dashur
    Urrej shoqein fallce
    Urrej vetmin
    Urrej dhunen dhe luftrat
    Urrej kujtimet e hidhura
    Urrej kush ben premtime dhe nuk i mban ato
    Urrej ata qe sdin te me degjojne
    Urrej personat
    Urrej paragjykimet
    Urrej qetesin dhe pritjet

    urrej mos korrektesine (ne orare)
    urrej te qenurit vetem
    urrej shoqerin per interes
     
    Sonia007 and joetisti_ like this.
  19. The decatur

    The decatur Perjashtuar nga Albforumi

    Nuk urrej asnjeri sepse eshte nje gje e ulet qe te urrej ndonje person.
     
  20. Hipocrati

    Hipocrati Hipocrati

    URREJ SHUME NJEREZIT QE SHTIREN!
    E njohin shume mire vetveten dhe dhe shtiren sikur kane nder, personalitet e respekt, madje shtiren aq bukur sa ja servirin dhe vetevetes!
    Kam ndot nga keta palaco!!!!!
     
    Sonia007 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe