Urrej...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 23 Apr 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  I hate....this feeling :'(
   
  joetisti_ and Sonia007 like this.
 2. princ

  princ Valoris scriptorum


  hahah dikush e dikush thot te urrej shum
   
 3. princ

  princ Valoris scriptorum

  urrej inatgjor
  urrej mendjemadhet
  urrej vajzat e lazdruar
  urrej realin
  urrej tba
   
 4. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  Ne fakt une nuk urrej , thjesht nuk e pelqej..Mendoj qe urrejtja shkaterron personin qe e ushqen kete ndjenje...
   
  The decatur, GENIU$ and Sonia007 like this.
 5. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Urrej urrejtjen
   
  joetisti_ and GENIU$ like this.
 6. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  urrej luften
   
  princ likes this.
 7. dr love

  dr love Locus omnem

  Ne te dy ne shume gjera besoj se jemi ne nje mendje:)
   
  joetisti_ likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ne disa raste, te urresh eshte normale dhe veprim i mire. Kur urren te keqen, e perdor gjithe energjine qe urrejtja te jep per ta luftuar ate.
   
 9. dr love

  dr love Locus omnem

  Une urrej shume gjera ..po nuk arrij t'i luftoj dot
   
  princ and joetisti_ like this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une u pergjigja ne pergjithesi. Dhe e kisha fjalen per te luftuar te keqen me forcen qe urrejtja jep.
   
  dr love likes this.
 11. dr love

  dr love Locus omnem

  une urrej shume veprime te te tjereve ...por nuk arrij te ndryshoj karakterin e tyre ...i cili ben qe ata te veprojne keshtu
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Besoj se urrejtja po te jete natyrore dhe jo e shtyre nga dicka false, mund te jape forcen te ndalosh te keqen qe te vjen e paftuar.
   
 13. dr love

  dr love Locus omnem

  vetem e keqja nuk ndalohet ...ajo eshte dinake
   
  joetisti_ likes this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Me vjen keq. Por ke shume te drejte.
   
 15. dr love

  dr love Locus omnem

  Naten ...gezohem qe ndame ca mendime bashke:)
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Naten. Gjithashtu :)
   
 17. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  urrej kur fusin duret tek gjerat e mia
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  urrej qe s'jam me te
   
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Urrej djallezine tek njerezit, ose me mire sme pelqen.
   
  joetisti_ likes this.
 20. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  urrej indiferencen njerezore.....
   

Shpërndajeni këtë faqe