Urrej...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 23 Apr 2011.

 1. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Te urdheroj ai qe te fusi veten ne burg? Nahh. Mjere ne thuaj!

  *Urrej sezonin e provimeve..
   
  kacurrelsja..., Hektor12 and Balahk like this.
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  si nuk ja shohim fytyren kesaj yllit ?:)


  urrej veten ndonjehere,sepse u jap hapsire disave te abuzojn me miresin time.
   
  Hektor12 likes this.
 3. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Kur ma marrin rrespektin per dobsi
   
  kacurrelsja... likes this.
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Urrej ... dale te mendohem ... e ne fakt pse duhet te urrejme ...
   
  kacurrelsja... likes this.
 5. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Urrej kur me vijnë ato, njoftimet e ditelindjeve ne fb.
   
  Balahk likes this.
 6. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Urrej kur me vjedhin çadren.
  Ilaceee..
   
 7. katsune

  katsune cherry blossom

  Interesant. Kam degjuar plot njerez qe u kane vjedhur cadren, ndersa mua nuk me ka ndodhur asnjehere. Ose une jam me fat ose cadrat qe zgjedh jane te shemtuara dhe nuk i do askush. :p

  Me vjen keq per cadren.
   
 8. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ketu tek ne sa here qe bie shi dalin njerez apostafat te stervitur per te krrefur cadra. Dje e lash tek dera kryesore dhe u ngjita larte. Kur mbarova punen dhe dola s'ishte me aty. Dhe te mendosh qe eshte nje Institucion Bankar, imagjino ca ndodh neper lokalee :p

  Ajo ishte e preferuaraaaa :'(
   
 9. katsune

  katsune cherry blossom

  Po po, prandaj cuditem dhe une qe s'me ka ndodhur deri tani. Pikerisht ngaqe eshte nje sport mjaft i perhapur.

  Urreja kur njerezit semureshin me laringit/dhimbje fyti dhe iu behej zeri i ngjirur, ngaqe mua kjo gje me shkaktonte nje refleks qe me bente te qaja (domethene vetem lote), ishte dicka e pavullnetshme qe nuk e kam kuptuar ndonjehere pse me ndodhte. Tashme me eshte zhdukur ky 'refleks' dhe nuk urrej gje. :)
   
 10. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Urrej kur eshte qetesi dhe pertypin dicka. Ajo zhurma e ngrenies me streson..
   
  kacurrelsja... likes this.
 11. brenatohyseni

  brenatohyseni Forumium maestatis

  fatmiresisht nuk e njoh urrejtien!!!
   
  kacurrelsja... and Dreamer like this.
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Urrej njerëzit që bëjnë premtime koti,duke e ditur fare mirë që kurrë nuk do i mbajnë :)
   
  kacurrelsja... and joetisti_ like this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ate qe urrejne pjesa me e madhe, vetem se une e urrej kur dua une !
   
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Urrej faktin që është java e fundit para Vitit të Ri, dhe akoma nuk po bie borë :mad:
   
  joetisti_ likes this.
 15. Linux

  Linux think different

  Urrej faktin që nuk di ça është fjala , mos piskat
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  dicka qe me mban te pyetja: "pse nuk e ben?"
   
 17. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  ne jeten time nuk me pelqen te perdor fjalen urrejtje me mire fjala nuk me pelqen. Nuk me pelqen kur degjoj te tjeret qe gjykojne ose paragjykojne njerezit pa i njohur,nuk me pelqen kur njerezit sillen mire per interes,shtiren,genjejne,tallen,nuk me pelqen kur te tjeret prekin gjerat e mia pa leje,nuk me pelqen kur njerezit me kerkojne llogari per dicka,nuk me pelqen kur njerezit ma punojne pas shpine,tradhetojne dhe nuk me pelqejne njerzit te cilet nuk dine te jene te sjellshem,te falin dhe te dhurojne dashuri .....
   
  TinkerBell and Linux like this.
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Nuk urreke fare ti kacurrelja bone gjith ket permbledhje shif mos tka ngel dicka tjeter pa theksuar
   
 19. MrCool

  MrCool Oldschool

  Urrej kete dhimbjen e shpines qe s'me len te marr fryme
   
  TinkerBell likes this.
 20. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  S'urrej! :)
   
  kacurrelsja... likes this.

Shpërndajeni këtë faqe