Urrej...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 23 Apr 2011.

 1. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Urrej njerzit mosmirnjohes.
  Ata qe spranojne kurre gabimet
  Ata qe sthone kurre me fal
  Urrej njerzit e shtirur
  Ata qe gjithmone premtojne
  Ata qe asnjehere nuk mbajne nje fjale.

  Por mbi te gjitha, urrej veten time kur i meshiroj.
   
  joetisti_ likes this.
 2. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ketu ne Forum?! Hipokrizine.
  Shoh lart e posht njerez qe shahen pastaj flasin, pastaj lepihen prap.

  Mos valle jam e vetmja me karakterin e fort qe nuk Lepij aty ku Beshty, ketu??

  Kush e kapi,e kapi. :)
   
  Balahk likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  urrej faktin qe s'urrej dot
   
  -Zana- likes this.
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Edhe une si ty jam,vetem se ndonjehere perdore ironin.

  Me pelqen karakteri juaj,edhe pse je e vogel ne mosh.
   
  Almaa'95 likes this.
 5. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Mire , ajo eshte pjese e menyres tende te te shprehurit. Po flas per dicka tjeter. Per njerez qe shahen urrehen , dhe pastaj flasin ! Eshte munges karakteri kjo.

  Un psh dhe ne jeten time tamam keshtu jam. I kam te ndara gjerat me thike. Ndoshta seshte mire. Po aty ku kam beshtyre, nuk lepij. Se bej dot dhe te dua.

  Me mire te urrehem per dicka qe jam, sesa te duhem per dicka qe sjam. Flm:)
   
  Balahk likes this.
 6. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Urrej thashethemet;)
   
  Lisa and AlbiPg like this.
 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Edhe une te kam shoqe per kete qe je :)
   
 8. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Kjo tregon qe ndihesh rehat me veten tende , e kjo ka me shume rendesi e peshe se kush te urren... Edhe une kshu si puna e jote. Lol
   
  joetisti_ likes this.
 9. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Urrej hipokrizine...:D
   
  joetisti_ likes this.
 10. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  cti bejme hipokrize ne jeten reale se ne ate virtuale i japim zgjidhje.
  sa per karakterin jo nuk je e vetmja..ke shoqe plot!
  sepse parimi eshte ..edhe pse banal
  o fol e mba o dhit e ha !!!!

  besoj e kape :)
   
  Lisa likes this.
 11. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Po pse duhet t me beje quote mua se kuptoj? Gjete veten gje tek pershkrimi im?

  Kujt i dogji , i dogji.
   
 12. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  o Alma me fal por gjeta veten tek ti dhe jo fjalet sepse e mendoj si ty...pse ben gernjaren kot se se kuptoj.
  ce keni kete mani te kapeni pas fjalesh dhe te beni te indinjuarin edhe kur nuk eshte e nevojshme,.

  nese te shqetesoi fakti qe te citova ok e mora mesazhin dhe nuk te citoj me...pike e zeze
   
 13. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Po ke tere diten qe me citon sot. Me / pa lidhje.

  Dhe te citojne.. Dhe u kthen pgj... Dhe indinjohen pse u kthen pgj. Kjo eshte per 'Pike te Zeze' ! Ne fakt ti e tera je per pike te zeze qe me je ngjitur si ai mbas kepuce..

  Tema : urrej njerzit qe i respektoj. Dhe sma vlersojne!
   
 14. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  :) ...bravo
   
 15. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Urrej qe vajzat marrin kot....:D
   
 16. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Urrej ironit dhe kujat si perdoren ne bashkbisedim
   
 17. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Urrej ironit, servelizmin,thashethemet, njerzit me dy ftyra,njerzit qe qeshin kot per tu duk.
   
  AlbiPg and Lisa like this.
 18. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  po he se ke ktu boll sdijn gje tjeter me fol
   
  SNAP likes this.
 19. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Me E forta eshte qe edhe I urreni , edhe merreni me to .. :skip:
   
 20. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Ketu lal skaN vlere te gjitha ato qe thashe, fola ne jeten "REALE"
   
  AlbiPg and ShKoDRaN_PuRo like this.

Shpërndajeni këtë faqe