Urrej...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 23 Apr 2011.

 1. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Te mungon vetem diplloma per zgjuarsine qe disponon:p
   
  AlbiPg likes this.
 2. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Gjithe kjo urretje mo lali , me te hyre frika nga njerezit :p

  Aman .. Ku jepet ky provimi I inteligjences mo ..? Di gje ti :p
   
  SNAP likes this.
 3. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Nuk jam tip qe friksohem kollaj lali, po ta mesoj une provimin pa problem vetem te kesh deshire:p
   
  AlbiPg and -Zana- like this.
 4. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Nuk dua provim me mik ore ..oj ky :p
   
  SNAP likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ka gjera qe te bejne t'i urresh, por urrejtja kerkon energji te shumte te harxhuar kot dhe te sjell vetem keqqenie. Une s'i urrej vertet por ia dal vetem duke u qendruar larg. Mbaj distance nga ajo gje apo ai person dhe eshte me mire ashtu.

  urrej urrejtjen
   
 6. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Urrej provimet.
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Urren kohen dhe mundin qe kerkon pergatitja, apo provimin ne vetvete, liora?
  Te kuptoj si ndihesh, por te siguroj se do te ndiesh mall nje dite per provimet.

  urrej shtremberimin.
   
  Solaris likes this.
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Urrej pak fare,pothuajse 0
   
  joetisti_ and Solaris like this.
 9. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Të mësuarit duhet të jetë një kënaqesi dhe jo presion që ndikon negativisht. Pastaj provimet nuk janë në gjendje të përcaktojnë shkallën më të larte të të nxënit për një student , është tepër i kufizuar.

  Do më mungoje gjithcka e vertete , përvec pedagogeve dhe provimeve.
   
  joetisti_ likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ketu ke te drejte. Te lumte per menyren sesi logjikon. Por s'mund te rri pa thene se: Ajo kohe qe jetojme, ajo dhe vetem ajo eshte e jona, me te keqijat dhe te mirat. Ne nje kohe tjeter mund te kete qene pak ndryshe ne kete aspekt, por do te kishte patjeter dicka qe mundonte sic tani ty te mundon kjo. Edhe ne nje kohe te ardhshme po ashtu.
  Ti mjafton ta kesh njohurine e plote sepse po te marrim rastin se pak me vone gjendja do te permiresohet, mund ta riperseritesh provimin dhe te vleresohesh per ate qe je.
  Por kjo eshte koha jote sic eshte e gjithe brezit tend dhe per kohen tende do te kesh mall, dhe per gjithcka ajo perfshin.

  Urrej vuajtjen.
   
 11. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Njeriu jeton me pendesë për gjerat e parealizuara? Edhe ti ndjehesh në këte mënyre. Cdo gjë rrjedh , lëviz. Jeta e tillë është , një mori ciklesh që kanë pikenisje dhe fund.

  Urrej kohën.
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Shumica e gjerave qe kerkuam te realizonim, kuptuam se ishte pjese e kote dhe mire qe s'u be. Per pjesen tjeter, per pjesen e vertete ka nje realizim ne nje kohe me vone, patjeter. Pastaj eshte nje pjese qe s'i jepet rendesi ne moment por me vone. Dhe shikon se ke realizuar shume...

  urrej rutinen
   
  Solaris likes this.
 13. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Urrej indiferencen e tij.
   
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  urrej mosmireqenien e saj
   
 15. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Urrej largësine.
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  urrej mospatjen e puthjes se saj
   
  Balahk and Solaris like this.
 17. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Hahahaha.
  Një mendje me Joetistin tani. Doja ta shkruaja edhe unë!
   
  joetisti_ likes this.
 18. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Urrej injorimin e .......
   
  joetisti_ likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po shkruaje ! e jotja do te kishte ndryshime "tij" apo edhe ti "saj" ? :D:)

  urrej kosin e thartuar.
   
 20. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ahahaha ,
  tij more. Tij.
  Urrej që nuk mundem dot ta puth atë.
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe