Urrej...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 23 Apr 2011.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te kujt se na bere kureshtar ??
   
  Balahk likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  urrej merzitjen e saj qe s'po puth dot ate...
   
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  E shkuara,e pa harruar
   
  joetisti_ likes this.
 4. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Urrej Joetistin sepse e kam xhan. :p
   
  joetisti_ likes this.
 5. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Urrej të gjithë sepse është shumë mainstream. :p
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  urrej lioren me buzet te buzet e saj
   
 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Urrej ligjin e kanunit
   
 8. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Urrej që nuk mundem të kujdesem për te.
   
  joetisti_ likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  cfare eshte 'mainstream' liora?

  urrej... uh sa shume kam urryer deri tani :)
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te la per nje tjeter?

  urrej dhe me dhemb zemra
   
  Balahk and Solaris like this.
 11. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Mainstream , është një fjale që përdoret shumë në ambjentet kulturale.Ka të beje me muzikën , artin , me shijet dhe me moden. Në rrjetet sociale e përdorin si nje term për të ironizuar dhe parodizuar ndodhi , shfaqje apo situata të caktuar me në qender njeriun.
   
  joetisti_ likes this.
 12. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Edhe mua më dhemb zemra...
   
  joetisti_ likes this.
 13. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Si ndaheni kështu ju për inat.

  Sado inat ta kem Joetistin , nuk ndahem nga ay. :p (Shakaaa)
   
  joetisti_ and Balahk like this.
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hahahahahahaha ju te dy jeni speciale
   
  joetisti_ likes this.
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Kam shume qejf tju shoh bashke :p
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ia puth zemren liores qe t'i sherohet. Ai i poshtri qe ia paska thyer theft qafen :)
  e mo se pajtoheni prape. Dashuria pa zenka eshte si nje uje qe s'rredh dhe prishet... e kunderta uje i rrjedhshem

  urrej prehrin tim bosh pa ate te ulur siper...
   
  Balahk and Solaris like this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  E pra edhe une bej cudi me ardiizazak. Ja une me ty ia shqyejme me thonje zemren njeri-tjetrit, por nuk ndahemi. Rrime deri sa te behem cope fare :p
   
  Balahk and Solaris like this.
 18. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Po atë thuaj , jemi si një bërthame e vetme. Hahahaha.
   
  Balahk and joetisti_ like this.
 19. Balahk

  Balahk Locus omnem

  He pra c'prisni?
  Keni lindur per njeritjetrin ;):p
   
  joetisti_ likes this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ehe, bethame pjeshke.
  kete lioren do ta puthja derisa te humbiste ndjenjat. Do kujtoja se vdiq dhe do pija helm, kur te zgjohej do te me shihte te vdekur dhe... si xhuljeta... Jo mo jo, do te thoshte: "iku per lesh ky, hajde se gjej nje tjeter :p

  urrej mullirin e kafese
   
  Solaris and Balahk like this.

Shpërndajeni këtë faqe