Urrej...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 23 Apr 2011.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mos na bashko kot, se duam te jemi elektrone te lire... une lioren e kam xhan si shoqe forumi.

  urrej ferrat e manaferrave
   
  Solaris and Balahk like this.
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hahahahahaha dashuria e koheve moderrne liora
   
  joetisti_ and Solaris like this.
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Mos ja thyej zemren vajzes se te ka me qejf
   
  joetisti_ likes this.
 4. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  :p
   
  Balahk likes this.
 5. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Urrej qe keto te dy duan te rrijnte lire :(

  Jane fiks per njeritjetrin :)
   
  joetisti_ likes this.
 6. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Urrej kur shikoj njerëz të mërzitur... :(
   
  Balahk and joetisti_ like this.
 7. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Urrej kto te forumit si merren me fe duke ofendu
   
  joetisti_ likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  S'e can koken liora. Inteligjenca ia mundeson mendimin se edhe pa ate qe s'e ka mund te jete e gezuar njelloj. Sepse ne fund te fundit po te jete dicka per te, mos tani me vone do ta kete. Po s'e pati, s'ishte per te dhe kaq.
  Eshte e mire shume shume.

  urrej mungesen e embelsise.
   
  Balahk and Solaris like this.
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Urrej pa pastertin
   
  joetisti_ likes this.
 10. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Te berit indiferente..
   
  joetisti_ likes this.
 11. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Urrej njeres qe bohen indiferent, dun te tregojne qe te bohen interesant
   
  joetisti_ and AlbiPg like this.
 12. hareid

  hareid Papirus rex

  urrej pergojimet dhe shpifjet
   
  joetisti_ and Lisa like this.
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Urrej kur me thone qe jam me Ty tani....:D
   
  joetisti_ likes this.
 14. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  urrej ate që para gjysëm ore më llafoste pa ndal, si papagall...
   
 15. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Urrej qe sje ktu kete moment...
   
  joetisti_ and Dreamer like this.
 16. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Se po vi me tren zavorrit :p
   
  joetisti_ and Thamina like this.
 17. dev

  dev Forumium maestatis

  Urretja eshte ceshtje personale te Urresh veten eshte e Drejte :) por te Urresh dike tjeter eshte jashte noramle sepse te gjitha jane pjes e jetes cdo njeri ne bote ka mangesirat e veta te mirat e tekqeija e veta por cdo njeri eshte i tille per vete :)
   
  hareid and Almaa'95 like this.
 18. Thamina

  Thamina Papirus rex

  shume I sakte.
   
  dev likes this.
 19. hareid

  hareid Papirus rex

  Ashtu eshte! Urrejtja edhe fillon, ne te shumten e rasteve nepermjet mangesirave, veseve te keqia. Psh nese une me siper e thashe qe i urrej pergojimet dhe shpifjet (kuptohet qe ka edhe vese tjera te keqia qe i urrej), atehere keto gjera i urrej te cdo person, perfshire edhe te vetvetja...
   
  Lisa and dev like this.
 20. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Urrej zilen e mengjesit , pikërisht në ato momente kur dua më se shumti të jem ende në gjume...
   
  joetisti_, Thamina and dev like this.

Shpërndajeni këtë faqe