valle gjith jeta keshtu eshte,pyetje-pergjigje?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Balahk, 13 Jun 2014.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Sa here i gjehet pergjigje jetes,ajo te ben nje pyetje tjeter
   
  Hektor12 likes this.
 2. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Jeta eshte lufte kane thene ata qe kane jetuar me shume :p
   
  Hektor12 likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mire qe eshte pyetje pergjigje se sdo quhesh jete pastaj
   
 4. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Jam kuriozetedi se ca mund te quhej??? :D
   
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Vaj ne lakra pa shije
   
  Balahk likes this.
 6. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

   
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Provoje dhe kthe pergjigje neser ne te njejten ore
   
 8. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Me vone prish pune????
   
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Jo fare nuk prish varet a jam a sjam knej
   
 10. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  aaahahahah. Mund tu pershtatem vetem orareve te mi...
   
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  E orari jot seshte i gjithkujt shif se mos te ngec ora ... dhe ngel peng i asaj qe duhet te thoje...
   
  Balahk likes this.
 12. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Nuk ngec
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  shif se ngec nuk je vecan te tjereve se absolute ne gjithcka ... normal je dhe ti
   
 14. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Kam shume oreraaaa edhe mundesia qe te ngecin te gjitha njekohesisht, eshte shume e vogel, pothuaj zero :)

  :p kjo saper fixim
   
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  gezohem qe qenke absolute te pakten ne kete drejtim, e shef qe paska gjera absolute dhe jo gjithcka qenka relative, shif se mos i harron duke i ra pianos :p ...
   
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Dicka kame kuptuar qe gjuha me e veshtire per tu kuptuar dhe per tu pranuar eshte gjuha e se vertetes..!!
  Kjo besoj e verteta eshte absolute
   
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  E djeshmja iku.
  E nesërmja akoma s'ka ardhur.
  Kemi vetëm të sotmen.
  Le t'ia fillojmë!
   
 18. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Mos i perziej temat pliiiz. Perderisa flas me relacione te probabilitetit, do te thote qe nuk po perfshij absoluten
   
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Niveli i pare i mencurise, eshte te dish te heshtesh.
  Niveli i dyte eshte, te shprehesh me pak fjale.
  I treti, te dish te flasesh pak dhe sakte.
  Duhet te flasim vetem kur ke dicka per te thene, qe ia vlene vertete, ose qe vlen me shume se heshtja.

  Hernàn Huarache Mamani
   
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Lexoje dhe mendo kur te flasesh
   

Shpërndajeni këtë faqe