valle gjith jeta keshtu eshte,pyetje-pergjigje?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Balahk, 13 Jun 2014.

 1. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  E verteta absolute!!!!! Vetem ne filozofi kam degjuar per absoluten
   
  Brilliant and Hektor12 like this.
 2. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Ndoshta nuk jam e mencur...por ky fakt nuk me ndalon te shpreh mendimet e mia...te flas, apo te shkruaj:)
   
  Hektor12 likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po ketu ke tema filozofike jemi ... filozofia kjo eshte deshira per jete fjale etj etj ...
   
 4. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Po po aty jemi .. perfundimisht nuk e pranoj!
   
  Hektor12 likes this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Une nuk thashe gje , sia lejoj vetes te jap vleresim te tille per ata qe si njof
   
 6. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  E nenkuptove...
   
  Hektor12 likes this.
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ti mendimin tat une timin secili tu u zan per mendimin e njeri tjetrit
   
 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  E drejta ime kjo apo jo ...
   
 9. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Paqe???
   
 10. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Sigurisht...... nuk kam akses per ta ndaluar :p
   
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Luksi është çështje parash. Eleganca është çështje edukimi.
  Se kush e ka thene kete se maj mend
   
  Balahk and PaEmer like this.
 12. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Me pelqeka kjo
   
  Hektor12 likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Edhe mua po elegancen e kuptoj ndryshe nga ckuptojne femrat dhe pak me spond eshte fjala... se e kuptoj thenien sic e di une jo sic e duan te tjeret
   
  Balahk likes this.
 14. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Po normal. Te kupuarit/te interpretuerit e dickaje, e nje shprehjeje eshte relative :D nuk jane mendjet njerezore njelloj :D

  RELATIVEEEEEEEEEE
   
  Hektor12 likes this.
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ajo qe sjane gjithe njelloj eshte absolute e pandryshueshme, si puna e gishtave te dores qe sjane njelloj
   
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Te jete cte te doje, une kame vendosur ta jetoje
   
  Balahk and Hektor12 like this.
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Dhe mos ler nje copez te te shpetoje ...
   
  Balahk and Mystique like this.
 18. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Ne rregull.po terhiqem nga ky debat qe mesa duket nuk merr fund.
   
  Hektor12 likes this.
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Megjithate toka rrotullohet ...:p
   
 20. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Po.. rreth diellit dhe rreth vetes :p :p :p
   
  Hektor12 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe