valle gjith jeta keshtu eshte,pyetje-pergjigje?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Balahk, 13 Jun 2014.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Pse edhe rreth vetes eee ... pse se ndjejme ne :p
   
 2. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Une e ndiej
   
  Hektor12 likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  sa mire ndjeke, duhet pare kjo pune ... flas tek vetja ime qe se ndjej :p
   
 4. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Po dite-naten arrin ta dallosh??? Eshte pasoje e levizjes se vetes rreth boshtit te vet :p
   
  Hektor12 likes this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mos me thuaj ... ne fakt se dalloj meqe jam ne pol te veriut dhe i kam 6 muaj dite aktualisht :p
   
 6. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Epo pikerisht....
   
  Hektor12 likes this.
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Prandaj se dalloja eeee tashi e kuptova sa mire qe ma spjegove se do vdisja injorant. Mos tregova mungese te theksuar injorence eee :p
   
 8. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Jo aspak. megjitjhese asgje s'te kam spjeguar fatkeqsisht....sepse duhet shume pune shume leksione
   
  Hektor12 likes this.
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Jepi kam durimin dhe lexoj paksa nuk merzitem ... sa te kesh jepi, vetem me jep datat e provimeve :p
   
 10. PaEmer

  PaEmer Forumium praecox

  Sa mire qe ti ke durim..se une nuk kam. jam lodhur mjaftueshem :p
   
  Hektor12 likes this.
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po pusho ka icik dhe lexo ka i cik ... pushimin e kam me lexim
   
 12. Pazzini

  Pazzini Valoris scriptorum

  me sa duket keshtu qenka pytje-pergjigje
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Nje pyetje e madhe qe me nenceshtje i jepet pergjigje, kjo qenka jeta ...
   
 14. guestman

  guestman Forumium maestatis

  jeta eshte si nje beteje e perhershme qe duhet te te gjeje gjithmone gati :D
   
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Beteje vertet por jo e fituar gjithmone ... duhet te kesh kurajon te pranosh dhe humbjen ... ne fakt pak e bejne
   
 16. Balahk

  Balahk Locus omnem

  po,jeta keshtu eshte........
   
 17. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  la vie e belle jo lufte .......
   
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  edhe lufta ka bukurine e vete ... varet si e shef dhe ckupton
   
  Balahk likes this.

Shpërndajeni këtë faqe