Vazhdo/ploteso kengen

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Missy, 14 Dec 2017.

 1. Missy

  Missy Forumium praecox

  Zemre ti mbaje ti zemren mbaje
  Kur u desh sma dhe . Jo kur mu desh sma dhe.......  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. Aimilius

  Aimilius Forumium praecox

  mos ja fusni kot tani!
  pse kenge eshte kjo
   

Shpërndajeni këtë faqe