Vazhdo/ploteso kengen

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Missy, 14 Dec 2017.

 1. Missy

  Missy Forumium praecox

  Zemre ti mbaje ti zemren mbaje
  Kur u desh sma dhe . Jo kur mu desh sma dhe.......  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. Aimilius

  Aimilius Forumium maestatis

  mos ja fusni kot tani!
  pse kenge eshte kjo
   
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Ne njeren prej streheve
  Ne nje prej shtepive.....
   
 4. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Kur te pashe ty per here te pare ne jete;
  M'u duke ti Adriana, Helena e vertete...
   

Shpërndajeni këtë faqe