Vdekja

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Scorpion, 24 Feb 2006.

 1. iLirjam

  iLirjam Forumium praecox

  Mos keni frik nga vdekja!! beni qe vdekja te ket frik nga ju.

  duke ndjekur c´do her udhezimet e zemres suaj!

   
 2. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Vdekja eshte e kunderta e jetes.Pra eshe dicka qe na rrethon dhe eshte pjese e pandashme e jona.C'DO person qe ka lindur nje dite do te vdese,por ne nuk e dime sesi eshte ne boten tjeter(boten e vertete)pra kur te jemi atje.Mirepo kur e mendojme na kap frika dhe themi te kemi dhe me shume jete per te bere ato gjera qe i kemi lene pa perfunduar.
   

Shpërndajeni këtë faqe