,,,VDEKJA,,,

Diskutime tek 'Psikologjia' filluar nga GENIU$, 4 Dec 2010.

 1. GENIU$

  GENIU$ Anëtar i njohur

  a duhet te kemi frike nga vdekja??ne fund te fundit eshte njerezore......LIGJ I NATYRES!
 2. Megg

  Megg Carpe Diem Anëtar i Shtabit

  Un skam frike nga vdekja ate na e ka dhuruar zoti bahshke me jeten,,prandaj ne si krijesat e tij duhet ti pranojme te dyja......
 3. Wise

  Wise Anëtar i njohur

  ka dy vdekje :ne shpirt dhe vdekja njerezore, problemi eshte qe te mos kesh nje vdekje ne shpirt ndersa per kete te dyten sduhet te kemi frike...
 4. Hank

  Hank Anëtar i njohur

  E lexova titullin e temes dje po nuk dija cfare te shkruaja, ndersa sot teksa po navigoja verdalle lexova qe: Njerezit me diplome i frikesohen me pak vdekjes se ata pa diplome. Rezultati eshte pjese e nje studimi shkencor (link)
 5. gangsterja

  gangsterja Fillestar

  C'do person qe ka lindur normal qe nje dite do te vdese,pastaj eshte ligji i vete natyres.Ne nuk duhet qe as ta kemi frike apo mos ta kemi,varet nga karakteri i njeriut nese ka frike apo e quan trimeri.
 6. mirdita

  mirdita Anëtar i zjarrtë

  Un nuk kam frik aspak nga vdekja sepse njeriu ne jet ka vetem nje zemer dhe nje dit do te vdes prandaj e mirpres vdekjen kur do qe te vije ajo

Shpërndajeni këtë faqe