Veçori: Chat dhe zbavitje te tjera te integruara ne sistem

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga admin, 8 Nov 2010.

 1. admin

  admin Administrator

  Nese nuk e keni perdorur ndonjehere sistemin e Chatit tek Facebook, atehere kjo do ishte dicka teresisht e re per ju. Megjithate besojme se shumica nga ju e njohin kete sistem kontaktimi me perdoruesit e tjeter.
  Ne fund te forumit, cdokush mund te gjeje nje rrip te holle qe permban informacione mbi anetaret ne linje dhe disa butona te tjere. Duke klikuar mbi emrin e anetareve qe jane ne linje keni mundesine qe te diskutoni me anetare te tjere ne linje, te luani lojra dyshe me te dhe shume mundesi te tjera.

  chatsystem.JPG
   
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  po mua qe sme del fare ky shiriti si tia bej?
   
 3. Ardit Kola

  Ardit Kola Primus registratum

  po mua qe sme del fare ky shiriti si tia bej?
   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Cfare browseri ke? Internet Explorer 6? Firefox apo ndonje tjeter?
   

Shpërndajeni këtë faqe