Vendosni nje pseudonim antarit me siper..!!!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 24 Apr 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Vendosni nje pseudonim antarit me siper..!!!  Ne ket tem duhet te gjeni nje psedonim te pershtatshem per antarin e mesiperm...​
   
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  Lolita:D
   
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ckuptim ka?
   
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  une ty ta ve....snake.
   
 5. Megg

  Megg Carpe Diem

  Uaaaa,,,e poshteer:p
  Ja nje tjeter per ty:p
  Da killer..
   
 6. Megg

  Megg Carpe Diem

  Lol fjala e plote,,,ka kuptim e embel...:D
   
 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  killer per ke?
  se snake ka te beje me shpejtesine dhe vezhgimin qe nuk i shpeton asnje teme e forumit.
   
 8. Megg

  Megg Carpe Diem

  Aaa dmth nuk qenka per keq..:D oki
  Killer per cunat e forumit e kisha une qe i hipnotizon:p
   
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  kush i hipnotizon mi?
   
 10. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ti mi:p
   
 11. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Kjo ketu siper meje e ka pseudonimin inteligjentja ose provokuesja.Kush te pelqen nga keta te dyja apo asnjera.
  Sweety ti e ke e sinqerta ose miss i albforum-it,mos te te rritet mendja(hahaha shaka).
   
  Pinky and Narkomane like this.
 12. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Embelsirat e Albforumit
  P.,s lavderoj veten tkeqen :p
   
  Pinky likes this.
 13. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Paqedashese.
   
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  99she :D
   
 15. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Very COOL.
   
  Dreamer likes this.
 16. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  E cmendur :p
  Goce e perkryer :)
   
  joetisti_ and Thamina like this.
 17. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Tani ca duhet te them per ty?
  A mos vall duhet te te lavderoj sa per sy e faqe?

  hmm ne fakt je e lezetshme.
  Teper e mire me mua dhe me tjeret me sa shoh.Une timen e kam bere ,me ta lyp ta kam lypur.
  Tani pres pergjigje nga ti.:p
   
  joetisti_ and Lisa like this.
 18. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  looooool..oj cme vdiqe ti mua...
  te kam xhan une ty:)
   
  Thamina likes this.
 19. Universal

  Universal AnonymouS

  Caliente.. :)
   
  Lisa likes this.
 20. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Universal !!
   

Shpërndajeni këtë faqe