Vendosni nje pseudonim antarit me siper..!!!

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Sweety el, 24 Apr 2011.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Cfare i ke lypur?:D
  mos me zhgenje ;):p
   
  joetisti_, Thamina and Lisa like this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ka kohe ky propozim. Na bere kureshtare. Ta la? :)
  (tema) Thamina: ujkeshe seksi
   
  Balahk likes this.
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Pervers !:p
   
  joetisti_ likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kotele e habitur
   
 5. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Adhurues sexy :p
   
  joetisti_ likes this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ngacmues i esmeres
   
  Lisa and Balahk like this.
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  llafazan :p
   
 8. Thamina

  Thamina Papirus rex

  miss ya
   
  Lisa likes this.
 9. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  miss u2
   
  Thamina likes this.
 10. Universal

  Universal AnonymouS

  El corason.. :)
   
  -Zana- likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  temefshires.
   
 12. Universal

  Universal AnonymouS

  Anormal dhe i virgjer..
   
  joetisti_ and -Zana- like this.
 13. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  I sinqerte
   
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Sexy
   
  -Zana- likes this.
 15. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Njeriu me i varkarizuar i faqes.
   
  Dreamer likes this.
 16. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  E lekundur
   
  Dreamer likes this.
 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 18. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 19. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Burreror - Unik :)

  Ky lart , ngaterrestar :p
   
  Dreamer likes this.
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  SEXY :D
   
  -Zana- likes this.

Shpërndajeni këtë faqe