Versione te bukura kengesh <3

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga enajda, 12 Nov 2012.

 1. enajda

  enajda Forumium praecox

   
  Sonia007 likes this.
 2. enajda

  enajda Forumium praecox

  Adorable!
   
  Sonia007 likes this.
 3. enajda

  enajda Forumium praecox

 4. Sinner

  Sinner Gentleman

 5. Trea

  Trea Valoris scriptorum

   
  FushKrujsi likes this.
 6. nikinikol

  nikinikol Primus registratum

 7. nikinikol

  nikinikol Primus registratum

   
  FushKrujsi and Trea like this.
 8. Sinner

  Sinner Gentleman

   
  nikinikol likes this.
 9. Trea

  Trea Valoris scriptorum

 10. dr love

  dr love Locus omnem

 11. Sinner

  Sinner Gentleman

  dr love tprsh :)
   
  dr love likes this.
 12. dr love

  dr love Locus omnem

  ku ma gjete fiks:)
   
  FushKrujsi likes this.
 13. Sinner

  Sinner Gentleman

  te kam studiuar :p
   
 14. dr love

  dr love Locus omnem

 15. Sinner

  Sinner Gentleman

  love that soong :)
   
  dr love likes this.
 16. dr love

  dr love Locus omnem

  pse si hap dot me video
   
 17. Sinner

  Sinner Gentleman

  kto qe poston ti?
   
 18. dr love

  dr love Locus omnem

  po .nuk me hapen me video
   
 19. Sinner

  Sinner Gentleman

  ke kjo kutia ku shkruan ke 1 si shirit filmi i klikon asaj dhe vetem hedh linkun dhe klikon embeed
   
 20. dr love

  dr love Locus omnem

  e kam provuar nuk mi hap sa injorante jam:(
   

Shpërndajeni këtë faqe