VETEM PER VAJZAT 17-20

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga gh, 10 Feb 2003.

 1. gh

  gh Primus registratum

  VETEM PER VAJZAT 17-20

  Po kerkoj per nje vajze per nore ne internet kush te jete e interesume come forward to big mama.

  :tipsy:
   
 2. Guest

  Re: VETEM PER VAJZAT 17-20

  big mama /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. gh

  gh Primus registratum

  Re: VETEM PER VAJZAT 17-20

  Prototipja ime ti me ne fund e gjeta vajzen e endrrave.

  Po si te ka big mama ty moj Prototipe dhe nga na je.

  Te puth /nori
   
 4. Guest

  Re: VETEM PER VAJZAT 17-20

  wa mami /pf/images/graemlins/laugh.gif edhe une te puth ku te dush ti /pf/images/graemlins/wink.gif
  poo hajde te martohemi shpejtttt zemra se une jam 20 dhe se shpejti behem 21 dhe pastaj sbej dot me pjese tek kjo tema :eek: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Guest

  Re: VETEM PER VAJZAT 17-20

  aaaaaaaa se mos haroj prej peqini jam une /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. gh

  gh Primus registratum

  Re: VETEM PER VAJZAT 17-20

  wa mami edhe une te puth ku te dush ti

  a me te vertete do me puthesh ku te dua une "promise"

  o zemra a e ke problem ti ngaqe une jam 19 nje vit me i vogel po ket shokun e kam perfect :thumbsup:

  te puth aty ku te pelqeje ty.
   
 7. Guest

  Re: VETEM PER VAJZAT 17-20

  hahaha /pf/images/graemlins/laugh.gif
  nuk ka problem se te mson mami ty /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. gh

  gh Primus registratum

  Re: VETEM PER VAJZAT 17-20

  cili mam ajo ne Kingston?
   
 9. Guest

  Re: VETEM PER VAJZAT 17-20

  ku e di une sa mama ke ti /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 10. gh

  gh Primus registratum

  Re: VETEM PER VAJZAT 17-20

  o shpirti ta kem nje mam po po nuk kam.
   

Shpërndajeni këtë faqe