Video per te qeshur

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Drogba, 27 May 2012.

 1. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  Erdhi koha te qeshim.
  Si thoni? Postoni videot e ndryshme per te qeshur qofte me video dhe me ze dhe komentoni mbi videot e te tjerve.

   
 2. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  aahahhahahahhahahahha (ky eshte komenti im :) )
   
  Drogba likes this.
 4. Ildri

  Ildri Forumium maestatis

  Ethet e merkatos


   
 5. Ildri

  Ildri Forumium maestatis

  Big Brother 5
   
 6. Dynamite

  Dynamite Forumium praecox

 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Le te postojme ketu ndonje video per te qeshur se na zgjat jeten :)
   
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Kjo eshte me e mira e dashur ne Bote :D (Titulli ne video nuk eshte shume i lezetshem ama video eshte ok )
   
  Thamina likes this.
 9. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

   
  Al-Punk likes this.
 10. Thamina

  Thamina Papirus rex


  lmfao
   
  Dreamer likes this.
 11. Thamina

  Thamina Papirus rex
  love this kid
   
  Dreamer likes this.
 12. Thamina

  Thamina Papirus rex  hahah babi shtrihet e mami kercen...lol.
   
  Dreamer likes this.
 13. Thamina

  Thamina Papirus rex

   
  Dreamer and joetisti_ like this.
 14. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  loooooooool :p:p
   
  Jamie and Dreamer like this.
 15. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  version albanian :p:pP ooiii sa kam qeshur :p
   
  Dreamer likes this.
 16. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  looooool po balte hesapi moo cti bejneee :p:p
   
  Dreamer likes this.
 17. Thamina

  Thamina Papirus rex

   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  o atij te fundit i ka vajtur keq te shkretit, ku e ka mendjen te kercimi ai haha
   
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 20. Thamina

  Thamina Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe