Video per te qeshur

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Drogba, 27 May 2012.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahahhahahahhahahahahhahahh
   
  Thamina likes this.
 2. Thamina

  Thamina Papirus rex

   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  haha. Do t'i jete lutur shoqes ky qe ta ndihmonte dhe kur ajo ka refuzuar, s'ka pare zgjidhje tjeter :p
   
 4. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem


  e verteta ishte ajo? Si e paskan realizuar ! (une mora nje video per te qeshur nga kjo adresa qe kishe perdorur ti liora. M'u duk interesante :p U dha pergjigjen Zoti atyre dhe e lane fare. haha.) Ups, me mori nje tjeter per tjeter. Po mundohem ta ve me poshte ate qe nisa.
   
  Solaris likes this.
 6. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ej po ku je o Joetisti krahu im i djathtë.
  Të dërgon Liora , video të tilla janë gallat dhe në preferencat tona. :p
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem


  ja kjo eshte, pak banale, por e realizuar bukur
   
  Dreamer and Solaris like this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Jemi te dy perversa :) Jo, nuk jemi te tille ne kuptimin e pare te fjales. Jemi vetem te hapur dhe realiste.
  Ti je me e zonja se une sepse perballesh me kundervenesit si femer, kurse une si mashkull kundervihem me lehte. Ndonese edhe ty s'ta ha qeni shkopin :)
   
  Solaris likes this.
 9. Thamina

  Thamina Papirus rex

   
  joetisti_ and Dreamer like this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  haha, do ta shoh vazhdimin pastaj. Bukur... :)
   
 12. Thamina

  Thamina Papirus rex

 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  @broken_smile
  Se do vrej shtesen ....
  Aha....macen e kisha mbyllur ne KAFAZ...zogjsh.

  PS: thuji Yokos la nom tu rrejt....;)
   
  katsune likes this.
 14. katsune

  katsune cherry blossom

  e pamundur, ka 7 jete :)

  per restin, no comment.
   
  Airbourne likes this.
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mun te ken ne me teper...sa per restin....TAMON e ke,vrej punen.
  Ene...
  https://www.youtube.com/watch?list=PLS21syVwGcjlkz_jDfshAZe83sO_Rfu7P&v=5hBqqxYcDN8
  Jon, s`jon t`knoqt lopet une besoj VLLAIN....TEM....lol.
  Amon mer ZONJE sa indiferent osht <VESHDERRI>...
  Kshu kot: a marrun me punime vullnetare anej ka tirona????
  E DI qe do rrish m`njon....mir BO.
   
 16. katsune

  katsune cherry blossom

  jam e tentuar seriozisht qe te marr nje qen, vec se nuk mund te kujdesem per te ashtu sic duhet dhe them me mire jo. ama me shkon mendja kushedi sa here...


  ka tirona u bon nja 4-5 vjet qe nuk kaloj :p
   
  Airbourne likes this.
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mace nuk kam pasur BROKEN_SMILE.
  Qeni do kohe dhe hapesire....
  Ta shkruaj kete se komshinjte e mi kane mace,qe ju mjafton vetem nje bire ne dere dhe dalin te lira ne rruge.
  Ose konkretisht:....qeni eshte si puna e femijes....duhet ti gjindesh prane...por kur punon me orar te pakufizuar me mire mos ta kesh....sepse hyne ne GJYNAH.
  Per tironen as nuk me intereson HIQ,ASPAK...
   
  katsune likes this.
 18. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kam von men dhe nuk perzihem....por KJO FEMRA tek mua personalisht....TOTAL RESPEKT.

  Une e lesha mrapa ne kerr...dhe i thoja: mjaft tashi na bone pabuksin dhe te pafajshmin..qe kuptohet....ktheja koken matone dhe kafshoja llapen qe mos te QESHJA.
  QENI me GRANDIOS 100% i SIGURTE.
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ndoshta PIKA e IME me e DOBET....

  Thone qe eshte QEN gjuetie....HARROJE.

  Cfar speed LESHI...edhe une ja kaloj me vrap.
  LOVE BASSET.....
   

Shpërndajeni këtë faqe