Video per te qeshur

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Drogba, 27 May 2012.

 1. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  ajo qe s`kupton KJO IDIOTE femer,ATIJ nuk i pelqen laku rreth QAFES ne DHOME.

  KUNDERSHTIM PASIV.
  GRANDE.
  Diten e mire.
   
 3. gurax

  gurax Pan ignoramus

  [​IMG]

   
  Airbourne likes this.
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Monkey nuk e njohin natyren e pasardhesve.....LOL.

  THE BEST....MARO.
   
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Sa sweet që është :D

   
 6. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Macedonski e ma prej krahu(kumanovsko apo scopjani).Edi Rama i thote....Poroshenkos: vari lesht ketij...LOQES.  Presidenti i euLESHIT...CICE ne diten e takimeve apo AQE ku vendosen....fatet e TROJANEVE te PENISIT.

  Shenimi IM: ju kerkoj ndjese per fjalorin <vulgar>.

  AIRBOURNE.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Me te qeshme me te NJESHME...

  PS: trump ose eshte tejet i zgjuar ose idiot nuk mendoj te jete.Se ndryshe....do vije osvalldua ka rusia dhe....pam,bum,BANG.
  Noten gjinja.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Shenimi IM: ket e njef njoni per nje Citta ne jermani ! fantastic komenti....In piazza rossa con la maglia dell'Albania ahahah sei un grande.
  ALE.
   
 10. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

Shpërndajeni këtë faqe