viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga truth_hurts, 10 Oct 2007.

 1. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Quote:</div><div class="ubbcode-body">Dick Darlington Delarge]si dhe ne raste perdhunimesh jane femrat ato qe gjykojne femrat me ashper. ajo eshte viktime fatkeqe dhe une sgjej gje me te ndyre qe mund te bej nje mashkull </div></div>

  Tani behuni pak realiste o njerez.Ka 16 vjeçare qe te japin uje ne bisht te luges;bejne cfare i do qejfi por i PERZGJEDHIN personat me te cilet i bejne. Kjo femer ketu eshte 16 vjece dhe aq pa karakter sa vazhdonte te bente ate qe bente edhe pse i dashuri vet i tha se po fliste ne telefon me i shok..........nuk e di... nuk e di ca emri t'i ve kesaj.E ka robi pak krenari, i ka dy gram tru. Ai mashkull eshte ndyresire e kete s'e luan topi po dhe qe ajo eshte debile femer nuk me duket se eshte kaq e veshtire te kuptohet.

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/shrug.gif
   
 2. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  Opaaaa, ja dhe juria e dha vendimin. Ajo vajza eshte "Debile". "Debilat" nuk mbrohen nga shteti. "Debilave" mund ti besh cdo gje se vete s'paten tru. Ka nje nen andej nga fundi i kodit penal qe thote : " Nese personi eshte ose tregohet debil ne cilendo faze te jetes se tij, atij nuk i aplikohet tutela penale qe i aplikohet te mencurve".

  Si s'ju vjen turp qe shpreheni keshtu?!
   
 3. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Sceptic</div><div class="ubbcode-body"><div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Quote:</div><div class="ubbcode-body">Dick Darlington Delarge]si dhe ne raste perdhunimesh jane femrat ato qe gjykojne femrat me ashper. ajo eshte viktime fatkeqe dhe une sgjej gje me te ndyre qe mund te bej nje mashkull </div></div>

  Tani behuni pak realiste o njerez.Ka 16 vjeçare qe te japin uje ne bisht te luges;bejne cfare i do qejfi por i PERZGJEDHIN personat me te cilet i bejne. Kjo femer ketu eshte 16 vjece dhe aq pa karakter sa vazhdonte te bente ate qe bente edhe pse i dashuri vet i tha se po fliste ne telefon me i shok..........nuk e di... nuk e di ca emri t'i ve kesaj.E ka robi pak krenari, i ka dy gram tru. Ai mashkull eshte ndyresire e kete s'e luan topi po dhe qe ajo eshte debile femer nuk me duket se eshte kaq e veshtire te kuptohet.

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/shrug.gif </div></div>

  nuk ka rendesi cfare bente si e bente apo si sillej. tregohu pak me e gjere sepse nuk mund te flasim per dinjitet apo krenari pasi keto jane gjera qe ndodhin. te siguroj qe shumekujt, femer mashkull i ka ndodh nganjehere te flasi ne tel dhe tjetri te vazhdoj. ka dhe qe e pelqejne bile. ne fund te fundit cfare rendesie kane? Aspak. edhe nqse eshte filmu me deshire nuk eshte filmu qe ta shofi bota. cdo njeri mendon se ka perzgjedh. deri ne momentin qe e peson, divorcohet etj

  dhe ai djali kam pershtypjen se eshte pendu dhe do ta kuptoj me mire ca ka bo kur te rritet dhe pak. po sa vlen?
   
 4. klaustra

  klaustra Primus registratum

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  s'Do doja te beja pyetje-pergjigje express ketu,por une besoj qe postimin tend e quotova me vend,pasi kisha sqaruar ne menyren time pak fraza te tuat Sceptic.Dy grame tru jane relative..ashtu sic jane per ne qe bejme sikur kunvedojme ketu.Une nuk e ndiej te mbart togat e moralistes,kjo eshte e gjitha.
   
 5. true confidental

  true confidental Forumium maestatis

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  Shif kur te dali tani vellai a babai asaj goces me arme e te shkojne te tentojne ti marin jeten atij cunit ....kjo do ishte tipike Albanian reaction ....
   
 6. tushi

  tushi Valoris scriptorum

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  Jo shpesh me ndodh me ken dakort me zotin Diku kshtuqi me lejoni ta festoj /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/yay.gif

  tashti mendimi im modest asht ky :
  ky djali shume shkelate qi ka tradhtu besimin ksaj voglushes
  habitem per diçka, mos ndoshta ju inkuizitoret e vajzes doni me tregu qi ecni me ate qi ka thane Krishti : ta hedhin gurin e pare ai q1 s'ka ba mekat.
  simbas ktij rregulli pak vajza do te kishin justifikimin ma te vogel per te sulmu voglushen lushnjare
  po ne anen tjeter as ai djali s'mund ta merret si kriminel pamvarsisht se asht tregu shume shkelate e legen
  duhet pas parasysh pak edhe mosha (19) presioni i madh psiqik nga braktisja qi i ka ba kjo vajza
  duke mos pas edhe shume karakter e largpamesi si tip ka shiku ishpartneren si armike e ate video si te vetmen arme kunder saj

  te mos harrojme se nga braktisje te thjeshta kan lind e vazhdojne te krijohen me dhjetra tragjedi
  gjithsesi nja dy tre muj burg do ta kishin ndihmu besoj me kriju nji identitet ma me vlere
   
 7. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Quote:</div><div class="ubbcode-body">Dick Darlington Delarge]
  nuk ka rendesi cfare bente si e bente apo si sillej. tregohu pak me e gjere sepse nuk mund te flasim per dinjitet apo krenari pasi keto jane gjera qe ndodhin. te siguroj qe shumekujt, femer mashkull i ka ndodh nganjehere te flasi ne tel dhe tjetri te vazhdoj. ka dhe qe e pelqejne bile. ne fund te fundit cfare rendesie kane? Aspak. edhe nqse eshte filmu me deshire nuk eshte filmu qe ta shofi bota. cdo njeri mendon se ka perzgjedh. deri ne momentin qe e peson, divorcohet etj

  dhe ai djali kam pershtypjen se eshte pendu dhe do ta kuptoj me mire ca ka bo kur te rritet dhe pak. po sa vlen?</div></div>

  ahahahahahahaha /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif (kjo ishte per pjesen e fundit fare qe ke shkrujt /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif )

  Per pjesen tjeter...ka ca ndryshime midis te perzgjedhurit me te cilin divorcohesh dhe te perzgjedhurit me te cilin filmohesh ne momente intime. Qenkam e ngushte une....ok ju te gjeret vazhdoni i bini fyellit me i vrime: Ajo vajza eshte viktime e mashkullit dhe jo e trurit te vet dhe e mashkullit qe perfitoi nga rasti bashke.


  Ne fakt per nivelin e IQ qe kam une ajo eshte debile,per ndonje me IQ me te ulet sjellja e saj eshte normale.... Ke te drejte Klaustra,eshte relative puna e 2 gr truve:varet nga niveli inteligjences se gjykuesit.

  Shnet popull e bofshi qejf se ajo tjetra e s'ia kurseu vetes.
   
 8. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  Sceptic...nuk duhet te gjykosh nje vajze 16 vjeçare per veprimin qe ben...aq me teper ti thuash debile...thjesht duhet te kuptojme qe 16 vjeçaret e sotme...kudo...nuk jane 16 vjeçaret qe kemi qene brezi im ose brezi yt...normalisht nje 16 vjeçare zbulon jeten me menyren e saj...qofte edhe e gabuar...(kujto veten kur ke qene aq ose shoqet e tua) Une nuk qortoj ne asnje menyre ate vajzen...une qortoj ambientin ne te cilin jeton...dhe keto gjera ndodhin gjithandej, jo vetem ne shqiperi...
   
 9. truth_hurts

  truth_hurts Primus registratum

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  jane 2 faktor q eveproj
  1.mendjelhetesia edhe pakujdesia femres
  2.mentaliteti semure i mashkullit qe vetquhet trim q mban eedhe ka arritur te realizoj spektakel me nje femer(sepse ashtu e mendojne)

  dua te sqaroj qe video te tilla nuk qarkullojn vetem me adoleshent per te justifikuar fajin dypalesh...
   
 10. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  Ajo 16 vjeçarja qe arrin te konceptoje dobine dhe bukurine e seksit, eshte koshiente per gjerat qe i ndodhin ne jete. Edhe per videon. Kjo s'do te thote qe eshte e mençur apo thjeshte NORMALE mendërisht, perkundrazi, eshte idiote. Si mundi te besonte te dashurin ajo nderkohe qe e pomponte ? "Po flas me shokun zemer" ... pfffffffffffffffffffffff, edhe gjyshja ime qe ka 20 vjet ne menopauze e kupton qe kjo eshte genjeshter koke e kembe. Fajin e ka ajo ne radhe te pare, qe zgjedh nje mashkull te tille. Ai ka faj qe e hedh videon ne internet ? Me kujton Paris Hiltonin, Pamela Andersonin...

  Nuk e kuptoj habine tuaj, c'ju rruhet per keta njerez idiote ?! Boh...
   
 11. khour

  khour Forumium praecox

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  Ore na e gjeni nje cike ate videon se vdes te shoh se si e bejne gojoren lalucet. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
   
 12. tushi

  tushi Valoris scriptorum

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  po idiotsija per njerez asht mor djale /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif

  kush asht ai qi te pakten per nji moment nuk asht tregu sadopak idiot

  kush asht ai q1 nuk ka te fshehun te vedi apo ndokush tjeter nji sekret q1 do ti vinte shume keq me u marr vesht

  ai djali nuk ka karakter e kam frike se s'ka per te pas ndojher PIKE
   
 13. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  Sceptic ki parasysh se perzgjedhje per martese behet me e kujdesshme, por dhe kjo perzgjedhje shume shpesh deshton.

  problemi eshte shperndarja.

  por eshte veshtire nganjehere kur (historikisht /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif ) beson se seksi apo seksi para martese apo aq me keq orali eshte i piset, ose filmimi pervers etj, duke mos pare keshtu ku qendron problemmi.

  une te bera te ngushte, por gjithsesi te hapur /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 14. anabanana

  anabanana Primus registratum

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: policia</div><div class="ubbcode-body">une nuk e kuptoj pse vajza ne fjale nuk e ndjek penalisht ceshtjen...
  ajo e humbur qe e humbur eshte, tia fusi per nje fare kohe hekurat atij idiotit qe mburret me gjera te tilla dhe ta shohi e te kenaqet atje ne burg me videon... </div></div>

  Cfare te ndiqet penalisht? Ka prova qe ajo nuk e beri dicka te tille me deshiren e saj? Nuk e di a egzistojne ne Shqiperi ligjet per seks me minorene, ate po mund te ndjeke po faktin qe videoja ka dale ne internet, pfffffffffffff ..... as nuk do ja merrnin parasysh ne gjykate fare. Fjala e saj kundrejt fjales se tij.
   
 15. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Sceptic</div><div class="ubbcode-body"><div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Quote:</div><div class="ubbcode-body">policia...e para vajza eshte minorene dhe e dyta eshte pa deshiren e saj...
  keto jane ato faktore qe cojne ne degjenerim te shoqerise sone, ku nga njera ane seksi eshte ende tabu dhe nga ana tjeter ne nuk na bejne fare pershtypje keto filmime...
  mungesa e informacionit nga ana e shkolles, familjes, mediave po i con keto minorene drejt gabimeve fatale, po i con drejt prostitucionit. se fare mire ky djale po te ishte menduar edhe pak me teper mund ti shfrytezonte keto pamje si kercenim ndaj vajzes dhe mund ta detyronte per shume gjera...
  ti shiko se si reagon shoqeira e shkolles, kjo vajze ne keto momente ka nevoje per njerezit e saj per shoqet e saj e ndoshta edhe per psikolog, por jo shoqeria jone shume e moralshme e ve per shpatulla per muri, e ben pergjegjese, e ben kurve(me falni per shprehjen), e ben deri edhe kriminele...
  kjo vajze dhe shume te tjera duhet te jene ne qender te vemendjes, duhet ti shpjegohen anet pozitive dhe negative te marredhenieve seksuale jo si tabu dhe si turp por edhe pasojat shendetsore, edhe pasojat ndaj meshkujve me te medhej ne moshe, edhe shume gjera te tjera qe ajo ne ate moshe nuk eshte ne gjendje ti parashikoje...
  por nga njera ane minorenet e sotem degjojne ulerimat e prinderve se seksi eshte "turp" dhe qe as fjalen seks nuk e shqiptojne ne shtepi, dhe nga ana tjeter shikojne gjithe kete degjenerim, meshkuj te martuar me 2-3 dashnore, femra me 3-4 meshkuj qe bredhin pas lekeve...eshte shume e veshtire per keto mosha te gjejne nje rruge te mesme...
  </div></div>

  Police,je aq shume kontradiktore ne kete postim sa...esell ke qene kur e shkrove? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  Seksei tabu dhe nga ana tjeter videot me sex nuk na bejne pershtypje? Ka diçka qe nuk shkon ketu,e para kjo.
  E dyta Mungesa e informacionit ne shkolla dhe media po i con keto vajza drejt prostitucionit? CAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?! Ca info duhet te marri ne shkolle apo ne TV ajo goca mi teta...qe te fiki celularin para se t'ia marri ne goje dashnorit ee? Se per gjojna tjera nuk me duket se kishte nevoje per msim. PFFFFFF.

  Lexojini dy here budalleqet qe shkruani para se t'i postoni aman.

  Ajo eshte trape dhe injorante...kurve del simas Bibles /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif </div></div>
  lexoje edhe nje here se nuk te ben dem...
  duket qe nuk e ke kuptuar fare se cfare dua te them me lart...
  pikerisht ky eshte paradoksi me i madh ne Shqiperi sot 1-Seksi qe vazhdon te mbetet tabu(me thuaj nje prind qe ti thote vajzes se vet ne moshen mbi 18 vjec, me behet qejfi qe ke te dashur) dhe e 2-ne shohim ne video nje 16 vjecare dhe jemi po aq indiferente dhe te ftohte dhe guxojme edhe marrim edhe pozita prifti ketu...
  sigurisht qe ka mungesa te medha ne informacion, me thuaj ti sa mbledhje me prinder ka bere ajo shkolle atje ne lushnje? ta them une, asnje, me thuaj sa emisione politike behen ne jave neper televizione? po sa emisione socialo problematike behen? me thuaj tani sa informacion i japin prinderit adoleshenteve ne shtepi per seksin? a flitet per seksin ne familjet shqiptare (kuptohet me karakter edukues)? une them pothuajse fare, edhe po foli televizori, gjyshi tak nderro kanalin, se i duket e turpshme...
  si mund ta quash ti kurve nje 16 vjecare?
  e di ti qe kjo vajze eshte minorene dhe cdo marredhenie seksuale me te qofte edhe me deshiren e saj quhet perdhunim?
  si merr guximin ti te perligjesh ate veprim te ndyre te bere nga nje mashkull po aq i ndyre?
  para se te lexosh budallalleqet e mia shko konsultohu me ndonje sociolog se edhe ti qenke shume rende...
   
 16. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Sceptic</div><div class="ubbcode-body"><div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Quote:</div><div class="ubbcode-body">policia...e para vajza eshte minorene dhe e dyta eshte pa deshiren e saj...
  keto jane ato faktore qe cojne ne degjenerim te shoqerise sone, ku nga njera ane seksi eshte ende tabu dhe nga ana tjeter ne nuk na bejne fare pershtypje keto filmime...
  mungesa e informacionit nga ana e shkolles, familjes, mediave po i con keto minorene drejt gabimeve fatale, po i con drejt prostitucionit. se fare mire ky djale po te ishte menduar edhe pak me teper mund ti shfrytezonte keto pamje si kercenim ndaj vajzes dhe mund ta detyronte per shume gjera...
  ti shiko se si reagon shoqeira e shkolles, kjo vajze ne keto momente ka nevoje per njerezit e saj per shoqet e saj e ndoshta edhe per psikolog, por jo shoqeria jone shume e moralshme e ve per shpatulla per muri, e ben pergjegjese, e ben kurve(me falni per shprehjen), e ben deri edhe kriminele...
  kjo vajze dhe shume te tjera duhet te jene ne qender te vemendjes, duhet ti shpjegohen anet pozitive dhe negative te marredhenieve seksuale jo si tabu dhe si turp por edhe pasojat shendetsore, edhe pasojat ndaj meshkujve me te medhej ne moshe, edhe shume gjera te tjera qe ajo ne ate moshe nuk eshte ne gjendje ti parashikoje...
  por nga njera ane minorenet e sotem degjojne ulerimat e prinderve se seksi eshte "turp" dhe qe as fjalen seks nuk e shqiptojne ne shtepi, dhe nga ana tjeter shikojne gjithe kete degjenerim, meshkuj te martuar me 2-3 dashnore, femra me 3-4 meshkuj qe bredhin pas lekeve...eshte shume e veshtire per keto mosha te gjejne nje rruge te mesme...
  </div></div>

  Police,je aq shume kontradiktore ne kete postim sa...esell ke qene kur e shkrove? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  Seksei tabu dhe nga ana tjeter videot me sex nuk na bejne pershtypje? Ka diçka qe nuk shkon ketu,e para kjo.
  E dyta Mungesa e informacionit ne shkolla dhe media po i con keto vajza drejt prostitucionit? CAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?! Ca info duhet te marri ne shkolle apo ne TV ajo goca mi teta...qe te fiki celularin para se t'ia marri ne goje dashnorit ee? Se per gjojna tjera nuk me duket se kishte nevoje per msim. PFFFFFF.

  Lexojini dy here budalleqet qe shkruani para se t'i postoni aman.

  Ajo eshte trape dhe injorante...kurve del simas Bibles /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif </div></div>
  lexoje edhe nje here se nuk te ben dem...
  duket qe nuk e ke kuptuar fare se cfare dua te them me lart...
  pikerisht ky eshte paradoksi me i madh ne Shqiperi sot 1-Seksi qe vazhdon te mbetet tabu(me thuaj nje prind qe ti thote vajzes se vet ne moshen mbi 18 vjec, me behet qejfi qe ke te dashur) dhe e 2-ne shohim ne video nje 16 vjecare dhe jemi po aq indiferente dhe te ftohte dhe guxojme edhe marrim edhe pozita prifti ketu...
  sigurisht qe ka mungesa te medha ne informacion, me thuaj ti sa mbledhje me prinder ka bere ajo shkolle atje ne lushnje? ta them une, asnje, me thuaj sa emisione politike behen ne jave neper televizione? po sa emisione socialo problematike behen? me thuaj tani sa informacion i japin prinderit adoleshenteve ne shtepi per seksin? a flitet per seksin ne familjet shqiptare (kuptohet me karakter edukues)? une them pothuajse fare, edhe po foli televizori, gjyshi tak nderro kanalin, se i duket e turpshme...
  si mund ta quash ti kurve nje 16 vjecare?
  e di ti qe kjo vajze eshte minorene dhe cdo marredhenie seksuale me te qofte edhe me deshiren e saj quhet perdhunim?
  si merr guximin ti te perligjesh ate veprim te ndyre te bere nga nje mashkull po aq i ndyre?
  para se te lexosh budallalleqet e mia shko konsultohu me ndonje sociolog se edhe ti qenke shume rende...tani e kuptoj pse te duken budallalleqe...
   
 17. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: anabanana</div><div class="ubbcode-body"><div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: policia</div><div class="ubbcode-body">une nuk e kuptoj pse vajza ne fjale nuk e ndjek penalisht ceshtjen...
  ajo e humbur qe e humbur eshte, tia fusi per nje fare kohe hekurat atij idiotit qe mburret me gjera te tilla dhe ta shohi e te kenaqet atje ne burg me videon... </div></div>

  Cfare te ndiqet penalisht? Ka prova qe ajo nuk e beri dicka te tille me deshiren e saj? Nuk e di a egzistojne ne Shqiperi ligjet per seks me minorene, ate po mund te ndjeke po faktin qe videoja ka dale ne internet, pfffffffffffff ..... as nuk do ja merrnin parasysh ne gjykate fare. Fjala e saj kundrejt fjales se tij. </div></div>
  o zot i madh edhe sa here te tjera duhet ta them...
  nqs personi ne fjale eshte minoren edhe po ta kete bere me deshiren e saj quhet serish veper penale. te gjitha videot qe shihen ne internet e kane prejardhjen nga celulari i 19 vjecarit...
  shpresoj shume qe te vertetohet...
  te them edhe dicka tjeter, pa me thuaj ti rastet e perdhunimeve si vertetohen kur nuk i ka pare asnjeri? fjala e saj kundrejt fjales se tij dhe prova te tjera qe jane te gjitha indirekte...
  edhe ne rastin konkret behet fjale per tu gjetur edhe disa prova te tjera indirekte...
   
 18. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  O policia, kot merresh me shpejgime te gjata ti, se njeri qe s'e ka idene e gjerave, do vazhdoje te kembenguli ne ate te veten, duke kujtuar se po thote dicka origjinale dhe po shkon kunder rrymes. Troc, i duket vetja si origjinal dhe interesant, por ne fakt tregon qe s'ka as minimumin e kultures civile. Do kuptoja nje te ri qe s'ka pare bote me sy, s'ka mundur te shkollohet e te informohet, por jo nje qe jeton jashte dhe e di mire qe te ndodhte dicka e tille ne nje vend tjeter do behej nami. Ne Itali, disa studente te nje gjimnazi kishin filmuar nje mesuese te re ne moshe duke e ngacmuar seksualisht ne shkolle. Dukej njeri qe i terhiqte rripin e tangave dhe pastaj e leshonte.Pastaj pamjet i kishin vene ne internet. Keto 17 vjecare jane ne burg ne kete moment dhe po behet gjyqi, mgjs mesuesja nuk ishte minorene.
  Doja te dija si do reagonin keto me siper qe u duket normale publikimi ne rrjet i ketyre gjerave, nese dikush do u vinte nje kamer te fshehte ne dhomen ku jetojne dhe do i filmonte ndersa masturboheshin!!!!
   
 19. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: policia</div><div class="ubbcode-body">si mund ta quash ti kurve nje 16 vjecare?
  e di ti qe kjo vajze eshte minorene dhe cdo marredhenie seksuale me te qofte edhe me deshiren e saj quhet perdhunim?
  si merr guximin ti te perligjesh ate veprim te ndyre te bere nga nje mashkull po aq i ndyre?</div></div>

  Ah medet e shkreta une qe flas me rob e eshte tamam sikur flas me murin! Po kush i tha keto gjera mi te teta? Ne cilin postim timin lexove ti qe une e perligja aktin e atij mashkulli? Dhe lexoje mire punen e kurves...ishte shaka me Bibel,por me duket se ti u nxefe me mua qe ne fjaline e pare te postimit per ta lexuar ate deri ne fund siç duhet.

  Nejse gjojna qe priten nga policet albo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 20. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: viktimat e videove porno me cel.(VAJZAT)

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Mozaik_i_qelqte</div><div class="ubbcode-body">O policia, kot merresh me shpejgime te gjata ti, se njeri qe s'e ka idene e gjerave, do vazhdoje te kembenguli ne ate te veten, duke kujtuar se po thote dicka origjinale dhe po shkon kunder rrymes. Troc, i duket vetja si origjinal dhe interesant, por ne fakt tregon qe s'ka as minimumin e kultures civile. Do kuptoja nje te ri qe s'ka pare bote me sy, s'ka mundur te shkollohet e te informohet, por jo nje qe jeton jashte dhe e di mire qe te ndodhte dicka e tille ne nje vend tjeter do behej nami. Ne Itali, disa studente te nje gjimnazi kishin filmuar nje mesuese te re ne moshe duke e ngacmuar seksualisht ne shkolle. Dukej njeri qe i terhiqte rripin e tangave dhe pastaj e leshonte.Pastaj pamjet i kishin vene ne internet. Keto 17 vjecare jane ne burg ne kete moment dhe po behet gjyqi, mgjs mesuesja nuk ishte minorene.
  Doja te dija si do reagonin keto me siper qe u duket normale publikimi ne rrjet i ketyre gjerave, nese dikush do u vinte nje kamer te fshehte ne dhomen ku jetojne dhe do i filmonte ndersa masturboheshin!!!!
  </div></div>


  nuk dua te bej peçi kondren por me duket se penalisht nuk po ndiqen ata nxenesit por ajo profesorja e atij liceut...gjithsesi per temen ne fjale mund te them vetem se per sa kohe do ekzistojne femra fyçka do ekzistojne edhe meshkuj sh******a
   

Shpërndajeni këtë faqe