Pune VIRTUAL CALL CENTER kerkon te punesoje 30 operatore telefonike dhe 1 back office

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 26 Dec 2014.

  1. admin

    admin Guest

    VIRTUAL CALL CENTER kerkon te punesoje 30 operatore telefonike dhe 1 back office full time dhe part time per energji elektrike. OFROJME: 1-Shperblime dhe bonuse me te larta ne treg 2-Trajnim profesional 3-Kontrate pune 4-Pune ne nje ambjent te rinjsh,dinamik … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe