VIRTYTI MË FISNIK

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Vis Elbasani, 26 Aug 2003.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  turpi
   
  FENIKSI likes this.
 2. FENIKSI

  FENIKSI Forumium maestatis

  Vertete nese dikush nuk ka turp sdo e vrase ndergjegja per asgje !
   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  por turpi ndihmon ta shijosh "paturpesine", gjithashtu. Ne rastin qe thua ti, sigurisht.
   
  FENIKSI likes this.
 4. FENIKSI

  FENIKSI Forumium maestatis

  Ehhh, kjo teza e te shijuarit te paturpshmerise rrezon shume barrjera morale dhe kalojm ne nje fushe te pa limituar deri tek e pa moralshmja dhe e pa ndergjegjshmja, dhe sdo kishte kuptim asgje pastaj ....
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e vertete, por edhe kujdesi i tepert per moral, demton. Madje rende shendetin seksual.
   
  FENIKSI likes this.
 6. FENIKSI

  FENIKSI Forumium maestatis

  Besoj qe kjo varet nga sa eshte i hapur nje njeri dhe çifti qe e ushtron aktin seksual ndaj erosit.
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  burreria
   
 8. FENIKSI

  FENIKSI Forumium maestatis

  Çiltërsija
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  shpirtgjeresia
   
 10. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Besa
   
  joetisti_ and Dreamer like this.
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Krenaria..
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  pertacia
   
 13. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Me mbajt vendin tend!
   
  joetisti_ likes this.
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  te mbash fjalen.
   
  joetisti_ likes this.
 15. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Nga te gjitha postimet nuk lexova nji qe te ket shkruajt "TE FALESH GJAKUN"
   
  AlbiPg likes this.
 16. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Qekur falja e gjakut, hyn tek fisnikeria ? :rolleyes:
   
 17. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Tani 2015:p
   
  AlbiPg likes this.
 18. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ik mo se le nam ... lol
   
  SNAP likes this.
 19. SNAP

  SNAP Papirus rex

  LOL THEME DHE UNE
   
  AlbiPg likes this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  pastertia
   

Shpërndajeni këtë faqe