Vizatime per te ngjyrosur.

Diskutime tek 'Këndi i Femijëve' filluar nga Diavolessa, 23 Nov 2003.

 1. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Vizatime per te ngjyrosur.

  Ti vendosim icik ene kalamojt ne pune.

  [​IMG]
   
  Hank and Suejla Mustafa like this.
 2. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Vizatime per te ngjyrosur.

  [​IMG]
   
 3. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Vizatime per te ngjyrosur.

  [​IMG]
   
 4. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Vizatime per te ngjyrosur.

  [​IMG]
   
 5. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Vizatime per te ngjyrosur.

  [​IMG]
   
 6. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Vizatime per te ngjyrosur.

  [​IMG]
   
 7. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: Vizatime per te ngjyrosur.

  nga menyra se si nje femije ngjyros nje figure mund te kuptojme shume gjera :angel:
   
 8. ledi

  ledi Guest

   
 9. Suejla Mustafa

  Suejla Mustafa Primus registratum

  vizatim per te ngjirosur
   
 10. armend

  armend Guest

   
 11. albeesa

  albeesa Guest

   
 12. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Jo dhe aq shume mbasi lodhen te shkretet femije.
   
 13. eriku ai

  eriku ai Guest

   
 14.  

Shpërndajeni këtë faqe