Pune Vlore, ofroj vend pune Agjente Imobiliare

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 1 Nov 2014.

  1. admin

    admin Guest

    Colombo Albania AgencyKerkojme Agjent/e mosha 30-35 vjece (Femer) Kriteret e pergjithshme: Aftesi shume te mira komunikuese. Aftesi shume te mira bindese. Njohuri te mir per qytetin dhe lagjet e vlores. I,e afte per te punuar e pavarur. Te jete serioz/e … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe