Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Alanis, 31 Aug 2003.

 1. alesia

  alesia Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Techno-Trance-Dance :wink: :thumbsup:
   
 2. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Techno-Trance-Rave-Dance-Hop/Hop-Rap-R&B-Freestyler

  Te gjitha nga pak.


  Chill yo chill!
  Music is life!

  Gettin in jiggy with it...
   
 3. shqiptaritr

  shqiptaritr Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Dance-Trance-Techno-House-Techno Hardcore

  ec atyy :rockband:
   
 4. my dying bride

  my dying bride Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  heavy metal thrash metal black metal doom metal
  por nga preferencat nuk mund te heq trance :rockband: :eek: :rockband: :smash: :thumbsup:
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  nejse meqe ra llafja mu mpelqejn tgjith sojt e muzikave..ama per kto lej koken:
  hip hop NRB, Reggae :wub:
   
 6. picojust

  picojust Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Votoj per JAZZ & BLUES!
  The best music.
   
 7. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  hip-hop, rap, r&b...jane rrymat me klas per momentin
   
 8. jim_albanian_morrison

  jim_albanian_morrison Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  rock & roll
   
 9. MEDINA

  MEDINA Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Metal ballads,Old Rock.That's it!
   
 10. Behemoth

  Behemoth Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Metal All The Way. Duke filluar me Power, Thrash, Death dhe Black. Doom & Progressive pergjithesish nuk eshte shija ime por me ca perjashtime.

  Stay Metal!!!!!
   
 11. Utopia's Frontman

  Utopia's Frontman Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Krejt zhanret duke veçuar 'deget e rock n roll-it:Alternative rock,hard rock,thrash metal,gothick metal...
   
 12. Manjakkii

  Manjakkii Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  hail and kill
  where aretue people keep it fucken sick support exreme underground metal music 4 ever.i poll for the best music in the world
  Metal music.........
   
 13. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  HEAVY-BLACK-GOTHIC-DEATH ---) METAL.

  Blues&Soul,Jazz jan kryeveper gjithashtu.
   
 14. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  lol...me pelqeu perdorimi i sarkazmes(sp.?) ne postin tuaj
   
 15. Nevila Dergjini

  Nevila Dergjini Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Per vititn e ri qe kaloi isha ne nje pub ku ishte i ftuar dj Aldo, me rob shpie me ka hik truni :mad: vdiqa per icik hip hop dhe R&B. Ishte qe ate dit qe e mora inat muziken dance :smash: dhe i qendroj besnike hip hopit. :rockband: Kush esht me mu te ngrej komen e djatht. :wave:
   
 16. Sineri

  Sineri Forumium praecox

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Hëmmm, këmbën e djathtë, ë? Unë votoj për atë figurën me ata rokerët që i ke ilustruar ti.
  Por pra, rok-muzika, ani rok-baladat mmmmmm.
  Hahaha pak shaka. Mua më pëlqen në tërësi muzika argëtuese dhe e lehtë (të gjitha rrymat me përjahstim të turbo-folk-ut dhe hip-hopit).
   
 17. Nadia81

  Nadia81 Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  alternative rock
   
 18. regele

  regele Forumium maestatis

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Pop, soul, dhe te dyja te perzjera bashke vene shkelqyer!
  Blues, ze vend te rendesishem ne preferencat e mija!
   
 19. geek

  geek Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Vet e ke fajin qe frekuenton pubet qe ftojne DJ Aldon, qe dihet i deklaruar me elektroniken komerciale
   
 20. Kenti

  Kenti Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Rock metal always
  Reggae kur tymos /pf/images/graemlins/wink.gif
  Dhe chill out para se me flejt
  Pastaj muzika e mire eshte pak nga te gjithe rrymat pervec asaj komercales.
   

Shpërndajeni këtë faqe