Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Alanis, 31 Aug 2003.

 1. a1

  a1 Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  hip-hop (po jo ate je luajne 2DIE4 e disa te tjere) , r&b , rock
   
 2. EB

  EB Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Muzike Alternative (24/7) ku mund te perfshihen shume rryma si rock, punk, reggae,etj.
   
 3. klocari1

  klocari1 Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Mua me pelqen muzika e lehte Shqipetare dhe Serenatat Korcare.

  Nuk besoj se ka me te mira /pf/images/graemlins/tongue.gif :wave:


  Jam krenar qe jam Korcar.
   
 4. Nevila Dergjini

  Nevila Dergjini Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Ku ta dija un qe ishte i ftuar Dj Aldo, na e futi curva, kur hym mrena na than qe ishte ai dj. Tani jam tu i bo planin e vrasjes. :angel: Un gjith kjo goc ktu sma vari hic... :tipsy:
   
 5. Shqipetar

  Shqipetar Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Sa per mua rryma ime a preferuar eshte Hard Rock and Classical
   
 6. eis

  eis Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Pak nga te gjitha pervec rap ,por me shume degjoj "ROCK DHE MUZIKE SHQIPTARE"
  Tana te mirat nga "Shkodrane krenare" :wave:
   
 7. city_of_angels

  city_of_angels Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  per mua me e pershtatshme do ishte rock e siper (dmth me te renda)
   
 8. gjekec

  gjekec Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Napalm Death, My dying Bride, Afterworld, Voivod, Anathema, Overkill, Dream Theatre,

  not, just kidding /pf/images/graemlins/laugh.gif

  kam 2-3 vjet qe degjoj vetem progressive trance/house, tribal house, chillout/ambient, psychedelic goa , pretty much electronic dance music > EDM
   
 9. klocari1

  klocari1 Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Muzika tradicionale Shqiptare, gjithashtu dhe Serenata :wave:
   
 10. epremte

  epremte Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Jazz
  what else???
   
 11. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  Tribal House,deep house ***under world*** funkey house this is my priority, all so the rest :wink: :wink: :wink:
   
 12. maxper

  maxper Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  ketojan rrymat me kot ne bote
  une pelqej pop, balladat, soft pop, country, e gjera si keto
   
 13. korn83

  korn83 Forumium praecox

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  pelqej çdo kenge te bukur,por mbi te gjitha CROSSOVER dhe KONGE DASME
   
 14. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  2-zakonisht vihet rap/rnb/soul, /pf/images/graemlins/shrug.gif

  [/ QUOTE ]


  dukesh qe je me origjine nga spaci..por nejse dhe ti ke preferencat... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Per mua rryme me good dhe me niccee eshte house dhe them se eshte dhe ryma me e modernizuar tani per tani
   
 15. Eclipse

  Eclipse Forumium praecox

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  kryesisht metal, nga i ziu deri te i rendi, edhe rock. muzika klasike me raste. urrej muziken e majmuneve
   
 16. bizi

  bizi Forumium praecox

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  bashkohem me mendimin e parafolesit.
   
 17. Agon

  Agon Primus registratum

  Re: Votoni per rrymen tuaj te preferuar muzikore

  ROOOOOCKKKK
   

Shpërndajeni këtë faqe