Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga albi, 29 Apr 2003.

 1. albi

  albi Primus registratum

  Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  <span style="font-style: italic">Një ngjarje e rrallë ka ndodhur mbrëmë në fshatin Topojan të Elbasanit. Një 26 vjeçare i ka dhënë fund jetës së saj, për një arsye krejt të veçantë. Bukurie Plaka, 26 vjeç nga fshati Topojan, vdiq mbrëmë në spital, pasi kishte përdorur lëndë helmuese për vetëvrasje. 26 vjeçarja vendosi t'i japë fund jetës, sepse djali i saj 5 vjeçar e kishte parë duke puthur bashkëshortin. anjo/ro (News 24/BalkanWeb)</span>

  Eshte e mundur nje gje e tille?! [​IMG] [​IMG] &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/frown.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
   
 2. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Ca bohet kshu ne Elbason mer vlla? [​IMG]
   
 3. une_une

  une_une Primus registratum

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Se ke te degjuar ti se ne kerthize te Shqiperise gjendet Elbasani ose Talibani Shqiptar?
   
 4. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Kjo e ndjera me siguri ka patur semundje mendore.

  Shadow of Self, vetvrasja ne asnje menyre nuk ka origjine ne besimin fetar, nese u mundove te na sugjerosh dicka me &quot;talibanin&quot;.
   
 5. olti

  olti Neo

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Un' besoj se mund te jete nje spekullim gazetash, apo nje genjeshter e familjareve per te mbuluar te verteten, sepse kudo qofte dhe cfaredo formimi intelektual dhe kulturor te kete, nuk eshte e mundur te beje nje person normal, dicka te tille!
   
 6. olti

  olti Neo

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Pastaj sa per info, ato zona te Elbasanit jane ne mase me popullsi Ortodokse!
   
 7. une_une

  une_une Primus registratum

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Me vertete e ke? Si e kishte emrin e ndjera? Pyet njehere!
   
 8. olti

  olti Neo

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Emri eshte shqiptar dhe nuk ka lidhje me ndonje fe! &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/smile.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
   
 9. giulia

  giulia Primus registratum

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Cudi po edhe une te njejten gje mendova sapo e lexova artikullin, asnjeri normal nuk do arriste te vrase veten per nje puthje dhe per me shume ishte vetem 26 vjec &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/confused.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt; &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/confused.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
   
 10. mostro

  mostro Putraku

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  CAZZOOOOO ATE 5 VJECARIN SE ZIKA AS LIGJI PER VRASJE ME PARAMENDIM &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/laugh.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
   
 11. shqiperiamadhe

  shqiperiamadhe Primus registratum

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Edhe une pajtohem me idene qe shkaku i vetvrasjes duhet me qene shume ma serioz se aj qe thone disa.
  Pajtohem me idene e Neos.

  Sipas meje ideja shume kreative e shadow's bie plotsisht nga perdorimi sepse neqoftese ajo do ishte fetare e zjarret ashtu si thua ti, ajo nuk kishte per te bere vetvrasje sepse ate feja e ndalon plotsisht.
   
 12. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Wow......?
  Me vra veten se femija, fruti i dashurise sime me tim shoq me sheh duke puthur burrin?
  Ky eshte absurditet!!!!!
  S ma mbush syrin si shkak, mos ka patur ndonje semundje e gjora se svritet vetja per idiotesira te tilla....
   
 13. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Lerini fète ne pune te vet, sepse kjo eshte injorance (nuk ka lidhje fèja hic )

  Kemi jetuar kaq vjet ne injorance, por edhe perse jemi ne 2003 jane gjera qe shume s'kuptojne.

  Ku ta gjesh nje familje te lumtur, prinderit qe puthen. Dashurojne njeri tjetrin. Ka me teper harmoni.

  Ka shume qe s'e kuptojne &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/frown.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
   
 14. Presidenti

  Presidenti Forumium maestatis

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  wow q*** bre nonen,
  sa e bukur eshte jeta perballe kompjuterit
  :rockband:

  dhe qe elbasani eshte içik vend i çuditshem ate maje ti neo &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/laugh.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
   
 15. Ema

  Ema Goddes

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Ka dy mundesi:
  1.Lajmi nuk eshte i sakte,motivimet te genjeshterta
  2.Gruaja ka patur probleme te renda psiologjike.
   
 16. dirty vegas

  dirty vegas Primus registratum

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Ky artikull s'm duket fare i vertet. ...kush e ka hap Balkanwebin i her? ..se varet edhe nga vjen informacioni.
   
 17. une_une

  une_une Primus registratum

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Keto Lajme jane te perditshme ne Shqiperi apo jo? Ne Fier eshte bere ne mode te vrasesh veten me bar miu. Sado genjeshter perseri keto i presim nga realiteti shqiptar.
   
 18. Klinton

  Klinton Primus registratum

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  Njerez te papergjegjshem per jeten e tyre.
  Vetesakrifikimi kryhet kur njeriu ka nje shkak teper madhor por rasti i mesiperm eshte me shume nje dobesi e personit te cilen nuk e kaloi por u detyrua te beje veprimin e papergjegjshem te mesiperm
  Eshte edhe turp se ska kush cfare te degjoje dhe te thote per kete rast
  Drite paste atje ku qofte &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/mad.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
   
 19. eM

  eM Paper Moon

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  ka dicka qe nuk shkon ne kete lajm. Ose kane lene jashte ndonje te dhene (KJO GRUAJA MUND TE KETE QENE E SEMURE) ose duhet te kete ndonje shpjegim tjeter! [​IMG]
   
 20. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Vret veten, se e pa djali 5 vjeçar duke puthur bashkëshortin!

  eshte disturbing si fakt do thoja une por serish mendoj qe do jete dicka wrong nuk eshte thjesht se ate e zuri turpi e beri c'beri.
  gjithmone ka arsye/fakte te fshehura qe gazetari apo qofte edhe njeezit e familjes nuk i thone per arsye te ndryshme.
   

Shpërndajeni këtë faqe