What is on my mind...

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Mystique, 22 May 2015.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 2. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  Find your way back to me.
   
  joetisti_ and TinkerBell like this.
 3. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Pastaj flija, pastaj zgjohesha, shkoja ne pune, vija nga puna, flija perseri, zgjohesha ne 5:00, flija ne 6:00, cohesha ne 7:00, shkoja ne pune ne 8:00 dhe cdo dite, cdo minute e harroja nga pak dhe e doja me shume.

  | Rudina Xhunga |
   
  joetisti_ likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  luleshtrudhe, qershi, edhe spinaq. Jo, spinaq jo.
   
 5. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  bukurine, inteligjencen, madheshtine e femres...
   
  TinkerBell likes this.
 7. koti

  koti Primus registratum

  klea likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje melodi kenge qe... s'po e kujtoj cila eshte. Por po e shijoj...
   
 9. brenatohyseni

  brenatohyseni Forumium maestatis

  Nuk do doja asgje tjeter ne bote! Vetem te isha pran saj sot e pergjithmon! Pran oazit te shume kerkuar qe me ndjell instiktivisht te gjithe qenien time! Per te pushtuar cdo pjes te trupit te saj! Eshte paqa dhe dhimbjen njekosisht eshte dashuri ledhja e shpritit Tim! Eshte nje zemer e vockel shume e vockel Por ne te gjendet bota e gjithcka ka ne te.! Eshte himni i dashuris qe gurgullon ne venat e mia PA pushim!
  Eshte diell pas cdo reje
  Dhe une skam zot vec teje
  Me mungon tmerresisht.!!
   
  joetisti_ and Jamie like this.
 10. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Efekti "W(hat)T(he)F(..abulous)!"

  In September 2014, Mats Jarlstrom, an electronics engineer living in Beaverton, Oregon, sent an email to the state's engineering board. The email claimed that yellow traffic lights don't last long enough, which "puts the public at risk." "I would like to present these facts for your review and comments," he wrote. This email resulted not with a meeting, but with a threat from The Oregon State Board of Examiners for Engineering and Land Surveying [stating]: "ORS 672.020(1) prohibits the practice of engineering in Oregon without registration -- at a minimum, your use of the title 'electronics engineer' and the statement 'I'm an engineer' create violations." In January of this year, Jarlstrom was officially fined $500 by the state for the crime of "practicing engineering without being registered."
   
  Dreamer likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  dy duar imagjinare qe me bejne masazh se ndihem i sfilitur. Dhe sado i ndiej ne trup, i kam ne mend...
   
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kam "error"
  po e le te shkruaj nje here tjeter. Qenka shume e veshtire sot. Me lodhi! Mbase e ka fajin laptopi im, s'e di.

  Nje puthje te shoqeruar me petulla per vajzat e shtepise, nje shtrengim dore shoqeruar me birre te akullt per djemte !

  Naten !!
   
  TinkerBell likes this.
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Everytime :lumtur:


  FB_IMG_1494429123810.jpg
   
  joetisti_ and Jamie like this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje skene filmi. Te porsanjohur, nje djale e nje vajze, ne nje ambient ku te shprehje shenja seksualiteti ishte shenje se ishe prekur nga nje virus i rrezikshem, djali per te mos perfunduar ne vrasje te saj po te merrej vesh, largohet pak me tej, nga kontakti i afert me te. Ajo shkon dhe e gjen, pas ca ditesh dhe, me nje force deshperimi dhe malli per te, fillon ta godase. (Po "vdisnin" per t'u...)
  Kete skenen kur ajo i kerkon llogari qe pse u largua, duke e qelluar, kam ne mendje.
   
 16. Artin

  Artin Papirus rex

  Po mejtoj... ku jeshëm e ku vamë!
  Nga gomari që hypnim kur jeshëm të vegjël... nashti ngasëm Kadillaqe në Amerikë... edhe flasëm englisht.
  Çfarë bën koha... si e ndryshon dhe e xhvillon njerinë!
   
  Last edited: 17 May 2017
  joetisti_ likes this.
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Qershori, stresi, provimet, netët pa gjumë, mungesa e vullnetit :(
  Të gjitha këto kam ndër mend.
   
  Artin and joetisti_ like this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kuraje, Tinker!

  (tema)
  nje tas me qershi kam ne mend, por sa do desha ta kisha para syve...!!
   
  TinkerBell likes this.
 19. Artin

  Artin Papirus rex

  T'u kthehem gjërave që i kam lënë pas dore...
   
 20. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Kohet e harreses trokiten,ererat u zgjuan,gjethet nuk flejne me neper stine,dhe koha premton stuhi...
   
  Artin likes this.

Shpërndajeni këtë faqe