What is on my mind...

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Mystique, 22 May 2015.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje gjest te bukur qe me dha nje ndjesi te shkelqyer
   
  Lisa and TinkerBell like this.
 2. Aki

  Aki Paint It Black

  Sme del foto kshu qe po e shkruaj me fjale nje citim nga fb:

  She is both hellfire and holy water. And the flavor you taste depends on how you treat her.
   
  MrCool likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  fantazi erotike
   
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po mendoj... nje burre mund te kete te tijet 100 femije ne vit. Kurse nje grua, edhe po te shkoje me shume meshkuj, vetem nje femije ne vit, mund te kete...
   
 6. MrCool

  MrCool Oldschool

  There's nothing in my mind.. Just chilling, refreshing my mind and soul, staring at the stars and the beautiful moon and realizing how beautiful life is.

  Stop the time o Dear Lord...
   
  TinkerBell likes this.
 7. Aki

  Aki Paint It Black

  dhe e dija qe kishte arsye qe Buttercup ishte e preferuara ime

  [​IMG]
   
  Mystique likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  une ndihem te kem humbur pak sensin e kohes. Shoh jashte qe eshte erresire dhe po mendoj. Te jete dite valle, por ngaqe ka qene vape, dita ka qene ne plazh dhe eshte nxire?
   
  Last edited: 13 Jul 2017
 9. MrCool

  MrCool Oldschool

  Pse vonon ky pizza taxi?? I thash qe jam i uritur si ujku. :/
   
  joetisti_ likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ... sa mire qe i kemi gjerat me pult... S'te pelqen dicka ne tv, i fut nje 'mute' (ulje zeri) dhe gjithcka ne rregull...
   
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  That one friend... :)

  FB_IMG_1500185676062.jpg
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  fillimin e njekohesisht fundin e botes. Qe e shoh te reflektuar ne syte e saj ne nje foto... (pse?!)
   
 13. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 14. Artin

  Artin Papirus rex

  Laozi.jpg
   
  Lisa likes this.
 15. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]

  @Aki ,duhet ta bejme kete :)
   
  Aki likes this.
 16. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Labirint mendimesh
   
 17. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Ai momenti kur e sheh nje hot/handsome stranger perballe teje ne bar dhe e di se sdo e shohesh me kurr sepse fliska gjermanisht :/
   
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Pse a kishe ndermend me i kerkuar instagram, pastaj mund te fliste dhe anglisht ja lypshe iher. Gjithsesi paske humbur alamet rasti se ndoshta do ishe bere dhe gjermane
   
 19. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Kush tha se e humba rastin?? :D :p
   
 20. Sweety_boy

  Sweety_boy Forumium maestatis

  Të investosh për pamjen tënde, do të thotë të paguash për të tërhequr vëmendjen e të tjerëve...
  Ndërsa të investosh për arsimin dhe kulturën tënde, do të thotë t'i bësh të tjerët të 'paguajnë' për vëmendjen tënde!
   

Shpërndajeni këtë faqe