What is on my mind...

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Mystique, 22 May 2015.

 1. Sweety_boy

  Sweety_boy Forumium maestatis

  Ka dhe te tilla mungesa, qe nuk i ploteson prezenca e askujt.
   
  DarkBlonde and TinkerBell like this.
 2. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  a lot IS on my mind ... but I dont care ....
   
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Paska ikur Forumi i tërë me pushime :p
   
  Artin likes this.
 4. Livin

  Livin Forumium praecox

  image.jpg
  My mind is in heavy troubles :p
   
 5. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  "...rruge e gjate per te arritur tek ti...cudi,e njejta Hene perballe meje sot,po te prek edhe ty tani...
   
  Rimseb10 and TinkerBell like this.
 6. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Ne shohim te njejten Hene tani...
   
  Livin likes this.
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Une,kur te rritem do behem Shtator,thoshte Gushti...
   
  Aki and Livin like this.
 8. Artin

  Artin Papirus rex

 9. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  ...lemsh
   
 10. Aki

  Aki Paint It Black

  duhet lexuar Ubik
   
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Një vend fiks kështu, duket kaq freskët dhe sa relaksuese.. :)

  Screenshot_2017-08-03-19-47-28-1.png
   
  Anabell and Rimseb10 like this.
 12. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 13. Aki

  Aki Paint It Black

  'It is the basic condition of life, to be required to violate your own identity' - Do Androids Dream of Electric Sheep?
   
 14. Artin

  Artin Papirus rex

 15. Artin

  Artin Papirus rex

  Untitled-4.jpg
   
  Anabell likes this.
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Me ka marre malli te dergoj nje leter me poste. Nje nga ato ku do mbi dy jave te shkoj.
   
  Chrono_Crusade and Rimseb10 like this.
 17. Aki

  Aki Paint It Black

  Dergoje de, do e pres
   
 18. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Do presesh cdo dite te kaloje postieri
  Se ashtu me pelqen
   
 19. Artin

  Artin Papirus rex

  Sot më erdhi një pako, që kisha 1 javë që e prisja.
  Posta më njoftoi me mesazh në mëngjes, e mezi po pres të mbaroj punën, që të shkoj ta marr.
   
 20. Aki

  Aki Paint It Black

  Do i bie ziles ai, po mos jem aty do e lere te dera,po ti nese do mund ta dergosh e me nje pellumb
   

Shpërndajeni këtë faqe