What is on my mind...

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Mystique, 22 May 2015.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  On my mind është chit chati këtu, nga Admin dhe Moderator :p

  Çfarë shkelje rregullash xP
   
 2. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Loool:p
  urt tiii:p
   
  TinkerBell likes this.
 3. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ngjyra. Cuditerisht edhe xixellonja...
   
 5. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po mendoj... si eshte tregtia. Dikush mund te kete investuar dikur per te shitur breke femrash, e vjen nje dite 'ato' nxjerrin moden te rrine pa breke...
   
 7. Aki

  Aki Paint It Black

 8. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  hmmmm fat dhe shprese....
   
  Linux likes this.
 9. Aki

  Aki Paint It Black

  -So what's your trade?
  -I fix problems for idiots. - The Current War, Nikola Tesla <3
   
 10. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Closed mind
   
 11. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  “You will search for me in another person. I promise.” – (And you will never find me.)
   
  TinkerBell likes this.
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  "Po,zoteri ka dicka qe mund te beni per mua.Ju luten levizni pak anash se po me pengoni rrezet e Diellit."
   
 13. Aki

  Aki Paint It Black

  Ste duhet me dielli se do behesh afrikane pastaj :p
   
 14. Aki

  Aki Paint It Black

  Rain rain go away,
  Come again another day
   
 15. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 16. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  sa vjece ke qene kur je rregjistru ktu ti syzeza,mos je gjo nai vampire
   
 17. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ska gje ,ti njesoj do ma hash shpirtin apo jo? :p
   
 18. Aki

  Aki Paint It Black

  jo :p
   
 19. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 20. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

Shpërndajeni këtë faqe