What is on my mind...

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Mystique, 22 May 2015.

 1. Frankenstein1585

  Frankenstein1585 Forumium praecox

  Mendoj se kjo bote ka me shume nevoje se kurre per dashuri sot, forumi po e po! :p
   
  TinkerBell likes this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Një vit në Forum dhe pothuajse asgjë nuk ka ndryshuar.
  Edhe para një viti kur u futa , kishte 2-3 vetë këtu , po njësoj dhe tani...

  Të thuash që unë solla fatin e keq , nuk shkon... ngaqë e gjeta këtu , kështu :p
   
 3. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Si do me iki ky muaj..
   
 5. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 6. guestman

  guestman Forumium maestatis

  I better say nothing :D
  Se nqs them, duhet 1 thes per ti permbledhur :p
   
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Mos ki frike nga mendimet e tua
   
 9. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Forumium maestatis

  sa shpejt erdhi e nesermja
   
 10. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

Shpërndajeni këtë faqe