What is on my mind...

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Mystique, 22 May 2015.

 1. Aki

  Aki Paint It Black

  Hihihiii zemra ^_^
  Sot eshte premiera e filmit te tete, po ne filma une, dmth ajo majtas u be kohe qe ka vdekur :'(
   
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Aiii jo jo je ajo e bardha,ajo gjalle eshte? :p
   
 3. Aki

  Aki Paint It Black

  Te bardha ka plot e smerret vesh kush ka vdekur kush eshte gjalle :p
   
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  E kam mendjen ne tre vende te ndryshme.
   
 5. Aki

  Aki Paint It Black

  Ta pranoj vetem nese une jam ne nje nder ato vendet :p
   
 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Me fol pak per dashuri,
  Se sot jam shume romantike
   
 7. Aki

  Aki Paint It Black

  Shkenca thote se ndjenjat tona krijohen nga nje numer i hormoneve dhe neurotransmitereve qe sintetizohen nga nervat dhe gjendrat e organizmit, kshu qe dashuria eshte vetem nje trik me te cilin na genjen truri :p
   
  gurax likes this.
 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  gurax likes this.
 9. Aki

  Aki Paint It Black

 10. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 11. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  Aki likes this.
 12. Aki

  Aki Paint It Black

  Ka pyetur dikush Bram Stokerin ndonjehere pse pikerisht hudhrat?
   
 13. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 14. Aki

  Aki Paint It Black

  Dmth Douglas Adams personazhin kryesor tek novelat e tij te Hitchhiker's Guide ka quajtur Arthur Dent, e pastaj diku ne noveln e parafundit permend nje personazh me emrin John Watson qe poashtu eshte shoku me i mire i Sherlock Holmes, e qe te dy kto personazhe ne film u jep fryme Martin Freeman, coincidence....or God....
   
 15. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  Aki , mos lexo shume per pushime :p
   
  Aki likes this.
 16. Aki

  Aki Paint It Black

  Kur vijne pushimet dimerore te kap mizantropizmi e ku ka me mire se librat kur si do njerezit :p
   
 17. Aki

  Aki Paint It Black

 18. Aki

  Aki Paint It Black

  yeeeeeeee e bera :D
   
 19. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 20. Aki

  Aki Paint It Black

  Bjeri shkurt ti, thuaj qe me do mua e u be :p
   

Shpërndajeni këtë faqe