www.veshtro.com => Shkarkime Shqip

Diskutime tek 'Njofto faqen tende' filluar nga veshtro.com, 28 Apr 2007.

 1. veshtro.com

  veshtro.com Primus registratum

  www.veshtro.com => Shkarkime Shqip

  [​IMG]


  Dyqani i parë virtual me shkarkime filmash, teatrosh, komedish e kolona zanore që për herë të parë dhe vetëm tek ne mund t'i dëgjoni! Nostalgjia shoqërohet hap pas hapi nga perfeksioni i produkteve të ofruara.

  Tek ne do të gjeni:

  - Shkarkime të drejtpërdrejta nga serveri ynë, duke shmangur pagesat dhe lodhjet me servera me pagesë.

  - Kolona zanore të filmave shqiptar dhe kompozitorëve më në zë.

  - Këngët e festivaleve që nga viti 1983 e deri sot në versionet e tyre origjinale.

  -Teatro, komedi, filma të cilat i kanë munguar ekranit, do të shtohen në vazhdimësi.

  E mbi të gjitha: Shërbim perfekt për t’iu gjendur pranë juve, për të gjetur një ofertë ndaj kërkesave tuaja, një zgjidhje ndaj problemeve tuaja.

  <span style="color: #3366FF">Veshtro.com-Aty ku nostalgjia takon perfeksionin!</span>
   
  Sweety likes this.
 2. veshtro.com

  veshtro.com Primus registratum

  Re: www.veshtro.com => Shkarkime Shqip

  [​IMG]


  Tek http://www.veshtro.com – Dyqani virtual do të gjeni aktualisht:

  <u>KOLONAT ZANORE të:</u>

  -Filmit “Karnevalet”
  -Filmit “Lulekuqet mbi mure “
  -Filmit “Mengjese lufte“
  -Filmit „Odisea e tifozave“
  -Komedise „Pallati 176“
  -Filmit „Tinguj lufte“
  -Filmit “Treni niset ne shtate pa pese”
  -Filmit „Udha e shkronjave“
  -Filmi „Yjet e neteve te gjata“

  ============================================

  <u>Me cilësi DVD:</u>

  - Seriali televiziv „Emblema e dikurshme“ (Seria 1, 2, 3 & 4)
  -Filmi „Ne cdo stine.avi“
  -Filmi „Odisea e tifozave“
  -Filmi „Përrallë nga e kaluara“
  -Filmi “Treni niset ne shtate pa pese”
  -Filmi per femije “a,b,c..zh”
  -Filmi “Mesonjtorja“
  - Filmi „Vitet e pritjes“
  - Filmi „Liri a vdekje“
  -Filmi „Nusja“
  -Filmi „Rrethi i kujteses“
  -Filmi „Toka Jone”
  -Filmi per femije “Mesim per Linden”
  -Telekomedia “Një zonjë në New York”
  -Drama “2 krisma në Paris”
  -Drama “Besa e trojeve“
  -Drama “Epoka para Gjyqit“
  -Drama „Ezopi-Dhelpra dhe rrushtë“
  -Drama „Gjaku i arberit“
  -Drama „Kush e solli Doruntinen“
  -Komedia „Martesa e avokatit“

  Edhe jo vetëm. Na vizitoni tek http://www.veshtro.com per te pasur listen e plote te produkteve te dyqanit virtual, me shkarkime te ndryshme ne gjuhen shqipe.

  <span style="color: #00CCCC">Veshtro.com –Aty ku nostalgjia takon perfeksionin! </span>
   
  Sweety likes this.
 3. Dr_DEVIL

  Dr_DEVIL Primus registratum

  Re: www.veshtro.com => Shkarkime Shqip

  Ej nje gje kisha une per te thene.
  TI i ke te drejtat per te shitur keto gjera?

  ka shume site te tjera shqiptare ne te cilat keto qe thua ti i gjen falas. Cili eshte ndryshimi nese i shkarkoj nga keta ose e blej te siti jot ?
   
 4. veshtro.com

  veshtro.com Primus registratum

  Re: www.veshtro.com => Shkarkime Shqip

  Produktet e fundit te shtuara ne dyqanin tonë janë:

  Filma

  Beni ecën vete
  Udhetim ne pranvere
  Ngadhnjim mbi vdekjen
  Fije qe priten
  Dhe vjen një ditë
  Duel i heshtur
  Enveri ynë
  Flete te bardha
  Kohe e largët
  Kur xhirohej një film
  Rrethim i vogël
  Lulekuqet mbi mure
  Malet me blerim mbuluar
  Nata e pare e lirisë
  Radiostacioni
  Të mos heshtësh
  Shi ne plazh
  Shoku ynë Tili
  Zevendesi i grave
  Binaret
  Radiostacioni
  Binaret
  Operacioni zjarri
  Sketerr 43
  Një shoqe nga fshati,
  Zonja nga qyteti
  Oshetim ne bregdet
  Ne fillim te veres
  Gezhoja e vjetër
  Perdhunuesit
  Partizani i vogël Velo
  Njeriu i mirë
  Nata pa hënë
  Tomka dhe shoket e tije
  Historiani dhe Kamaleonet
  Njeriu me top
  Shtigje lufte  Filma për fëmijë

  Pika e ujit
  Luani dhe miu
  Zemerimi
  Oret e Gentit
  Kush e meriton
  Sinfonia e pyllit
  Piku me lekure dhelpre
  Gjithë qyteti qesh
  Ndodhite e Cufos
  Qershiza
  Shoferi i vogël
  Gara e milingonave
  Njeriu prej debore
  Zogu pushbardhe
  Majlinda dhe zogu u vogël
  Lulja magjike
  Pipo dhe stivi
  Shreku dhe bujari
  Kecat dhe ujku
  Milingonat dhe fidani
  Brashka dhe lepuri
  Shtepia me e bukur
  Puna është flori
  Abetarja dhe zogjte e Oltes
  Si bëri gjeli vezë
  Vathe ne vesh
  Qerosi mundi katallanin
  Ditelindja e Pinokut
   
 5. veshtro.com

  veshtro.com Primus registratum

  Re: www.veshtro.com => Shkarkime Shqip

  Persh, te gjithëve: ditet e fundit ne faqen tonë mund te gjini disa produkte të reja qe sapo shtuam;

  Prita
  Perdhunuesit
  Perballimi
  Karnavalet
  Yjet e netëve te gjata
  Tana
  Ne shtepine tonë
  I teti ne bronx
  Femijet e saj
  Apasionata
  Skenderbeu
  Dimri i fundit
  Dy herë mat
  Koncert ne vitin 1936
  Pallati 176
  Prefekti
  Nata e dymbedhjete
  Valsi i Titanikut

  ...e shume e shume surpriza te tjera!

  Pérshendetje nga http://www.veshtro.com
   
 6. veshtro.com

  veshtro.com Primus registratum

  Re: www.veshtro.com => Shkarkime Shqip

  Persh.

  Ne faqen tone ditet e fundit kemi shtuar plot gjera te reja dhe te bukura!

  Filma & Komedi

  Ata ishin 4
  Balonat
  Debatik
  Duaje emrin tend
  Duel i heshtur
  Eja
  Furtuna
  Gjeneral gramafon
  Gracka
  Kapedani
  Keshilltaret
  Koncert i tvsh
  Kondert ne vitin 1936
  Kthimi i ushtrise se vdekur
  Kur xhirohej nje film
  Mimoza llastica
  Ne shtepine tone
  Ndergjegja
  Njeriu me top
  Ne pyjet me bore ka jete
  Shirate vjeshtes
  Taulanti kerkon nje moter
  Rruge te bardha
  Toke e pergjakur
  Udha e shkronjave
  Vdekja e kalit
  Thirrja
  Nentori i dyte
  Vendimi
  Une e dua eren
  Yje mbi drin


  Kolona zanore


  VENDIMI
  SHIRAT E VJESHTES
  RRUGICAT QE KERKONIN DIELL
  NENTORI I DYTE
  NE SHTEPINE TONE
  MIMOZA LLASTICA
  KUR HIQEN MASKAT
  KONCERT NE VITIN '36
  TE PERZGJEDHURA
  KTHIMI I USHTRISE SE VDEKUR
  EJA
  DORA E NGROHTE
  CIFTI I LUMTUR
  DETYRE E POSACME
  DY HERE MAT


  Ju urojme pushime te kendeshme!


  http://www.veshtro.com
   
 7. veshtro.com

  veshtro.com Primus registratum

  Re: www.veshtro.com => Shkarkime Shqip

  Pershendetje, si po ja kaloni?

  Permes ketij postimi, deshirojme t'u mbajme ne kontakt me produktet e reja
  qe iu ofron faqja jone.
  Po u paraqesim listen e produkteve te shtuara se fundmi.
  Perkatesisht:

  Produktet audio:
  - Kenget fituese te festivaleve qe nga viti 1962 deri me 1996 (te gjitha
  ne versionet origjinale te tyre)
  - Albume te ndryshme muzikore

  Produktet video:
  -Filmi "Lugina e pushkatareve"
  -Filmi "Nje emer midis njerezve"
  -Filmi "Nusja dhe shtetrrethimi"
  -Filmi "Pranvera s'erdhi vetem"
  -Filmi "Pylli i lirise"
  -Filmi "Si gjithe te tjeret"
  -Komedia "Stolat ne park"
  -Filmi "Te paftuarit"
  -Filmi "Tre njerez me guna"
  -Filmi "Tinguj lufte"
  -Komedia "Edhe ashtu, edhe keshtu"
  -Komedia "Kur hiqen maskat"
  -Filmi "Brazdat"
  -Filmi "Balle per balle"
  -Filmi per femije edhe te rritur "Qyteti me i ri ne bote"
  -Komedia "Nxenesit e klases sime"
  -Filmi jo vetem per femije "Nje gjeneral kapet rob"
  -Komedia "Tela per violine"
  -Komedia "Duke kerkuar 5' oreshin"
  -Filmi "Misioni pertej detit"
  -Filmi "Mengjese lufte"
  -Filmi "Melodi e panderprere"
  -Filmi "Komisari i drites"
  -Filmi "Gjurme ne kaltersi"
  -Filmi "Besa e kuqe"
  -Filmi "Asgje nuk harrohet"
  - Filma vizatimore n°4

  Duke u falenderuar per besimin qe keni pasur ne produktet tona, u ftojme
  te na vizitoni ne faqen tone, per t'u bere serish pjese e vlerave te
  pazevendesueshme te kinematografise shqiptare nder vite.
  Veshtro.com
   
 8. bizi

  bizi Forumium praecox

  Re: www.veshtro.com => Shkarkime Shqip

  kot fare t'a shpif
   
 9. dule

  dule Guest

   
 10. binaret

  binaret Guest

   
 11. toni_alb11

  toni_alb11 Guest

  Faqja veshtro.com eshte nje faqe jo valide, mashtruese qe te terheq sa me shume vizitore, ju qe beni gjera te til,la jeni deshtaket me te medhenj, do te vij koha kur kete do ta kuptoni edhe vet.
   
 12. grabon

  grabon Guest

   
 13. Nji_Rob

  Nji_Rob Guest

  Kush mund te me sqaroj ne lidhje me kete site veshtro.com se nuk hapet asgje aty.A ka ndonje lloj marifeti qe punon ky site?
   

Shpërndajeni këtë faqe