Pune XHEKO IMPERIAL (HOTEL CARLSBERG)

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 24 Dec 2014.

  1. admin

    admin Guest

    XHEKO IMPERIAL (HOTEL CARLSBERG) Kerkon te punesoje: Recepsioniste Mosha deri ne 30 vjeç Paga e kenaqshme Te perdori kompjuterin Te kete njohuri te gjuhes angleze dhe italiane Adresa: Mbrapa Presidences, rr. “4 Shkurti” (Ibrahim Rugova) Kontakt:

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe